تابش:

پیوند مردم با حاكمیت خنثی كننده همه تحریم ها خواهد بود

پیوند مردم با حاكمیت خنثی كننده همه تحریم ها خواهد بود

خبرگزاری نام: نماینده مردم اردكان در مجلس شورای اسلامی با بیان این كه آمریكا با اعمال تحریم های شكننده می خواهد موجودیت ایران را به مخاطره بیاندازد، پیوند مردم با حاكمیت را خنثی كننده همه تحریم ها دانست.


به گزارش خبرگزاری نام به نقل از ایسنا، محمدرضا تابش در مراسم آغاز عملیات اجرایی آهن اسفنجی اردكان كه با حضور حسن روحانی برگزار شد، اظهار داشت: از حضور پرخیر و بركت ریاست محترم جمهور به نمایندگی از مردم و مسئولان شریف اردكان به دیار گفت و گو، مدارا و همزیستی خیر مقدم می گوییم و افتخار می نماییم خاستگاه گفت وگوی فرهنگ ها و تمدن ها، صدای رسای شهر ما در جهان معاصر بوده است.
وی اضافه كرد: از همه دست اندركاران اجرای پروژه عظیم آهن اسفنجی، كارگران عزیز، پیمانكاران، مشاوران، كارآفرینان و مدیران شجاع و ریسك پذیر و خصوصا جناب آقای مهندس نوریان كه با همت عالی آنان این طرح و پروژه های دیگر به بار نشست، صمیمانه تشكر می كنم و مساعدت و حمایت دولت محترم و وزارت صنایع را ارج می نهم.
این نماینده مجلس خطاب به رئیس جمهوری افزود: انتظار شهروندان اردكانی از جناب عالی و دولت خدمتگزار این است كه همچنان در راه دستیابی این منطقه به توسعه پایدار و جبران عوارض توسعه خصوصاً مقوله كم آبی، مسائل زیست محیطی، بهداشتی - درمانی، مسكن جوانان و تقویت عرصه های مدیریت زنان و جوانان از اقدامات عاجل و راهبردی دریغ نكنید.
تابش همین طور افزود: در شرایط سخت و نفسگیر تحریم ها به همت شما و دولتمردان كه اداره كشور را به عهده دارید و میهن و مردم را از تكانه های ناشی از تحریم های هدفمند مصون نگه داشته اید، سپاسگزارم.
نماینده مردم اردكان در مجلس اشاره كرد: امروز افتتاح ۶۵۰ پروژه با اعتباری حدود ۲۶۰۰ میلیارد تومان و اختصاص ۱۷۰ میلیون یورو و ۲۰ میلیون دلار ارز و همین طور آغاز عملیات اجرایی ۳۰ پروژه با اعتباری حدود ۲۰۰۰ میلیارد تومان در استان یزد اقدام عملی در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی مدنظر مقام معظم رهبری و ترجمان عملی شعار "مرگ بر آمریكا"ست كه با اعمال تحریم های شكننده می خواست و می خواهد موجودیت ایران عزیز را به مخاطره اندازد.
وی درانتها اظهار داشت كه تجلی وحدت مردم و پیوند وثیق آنها با حاكمیت، خنثی كننده همه تحریم ها خواهد بود.
منبع:

1398/08/20
10:41:23
5.0 / 5
4475
تگهای خبر: دولت , مجلس , نمایندگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام