نماینده شیراز و زرقان در مجلس:

مدیری که چوب لای چرخ تولید بگذارد جایی در فارس ندارد

مدیری که چوب لای چرخ تولید بگذارد جایی در فارس ندارد

خبرگزاری نام: فارس نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر حمایت کامل از تولیدکنندگان و صنعتگران اظهار داشت: مدیری که چوب لای چرخ تولید می گذارد، جایش در استان فارس نیست.


ابراهیم عزیزی شنبه ۱۳ آذر در حاشیه بازدید از منطقه ویژه اقتصادی و چند واحد صنعتی در شیراز با اعلان اینکه همه باید کمک کنند تا صنعت کشور رونق بگیرد، اظهار داشت: امروز پشتیبانی از تولید در مقام عمل و نه در حرف، از اوجب واجبات است.
او با اشاره به نقش تولید در حل مسائل مهم خصوصا بیکاری و اثر بر چرخه اقتصاد کشور اظهار داشت: هر پدیده ای را بخواهیم کنترل نماییم حتی در بعد امنیتی، باید تولید و اشتغال هدف قرار گیرد و مورد توجه جدی باشد.
نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: نمی توان از جوانی، ازدیاد جمعیت و اشتغال حرف زد و از تولید و پشتیبانی از تولیدکنندگان حرف نزد، چونکه گردش اقتصاد کشور وابسته به تولید است.
عزیزی اشاره کرد: فتح الفتوح ما امروز باید پشتیبانی از تولید باشد و اگر صنعت گران مورد حمایت قرار گیرند، به همه اهداف خود خواهیم رسید.
او با اعلان اینکه اصرار موکد به رفع موانع تولید در استان داریم و این مساله خط قرمز ماست، اظهار داشت: ما نمی توانیم مدیری داشته باشیم که خودرا نسبت به تولید بی مسئولیت بداند و حامی تولید نباشد.
نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی با خطاب قرار دادن همه مدیران دستگاههای اجرائی که سهمی در رونق تولید دارند، اظهار داشت: مدیری که نگاهش به تولید و پشتیبانی از آن ضعیف بوده و یا چوب لای چرخ تولید بگذارد، وجودش در استان ضرورتی نداشته و در حقیقت هیچ جایگاهی در استان فارس نخواهد داشت.
عزیزی از مدیران دستگاههای اجرائی خواست که سطح نگاه و مدیریت خودرا بالا ببرند و اضافه کرد: مدیری که سطح کار خودرا پایین بیاورد و نگاه کلان و عمیق به مسأله تولید و پشتیبانی از تولید کنندگان واقعی نداشته باشد، مدیر در تراز دولت سیزدهم و نظام اسلامی نیست، چونکه اگر می خواهد کار کند، باید در این چهارچوب که خواسته اصلی مردم است، عمل نماید.
نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی با اعلان اینکه برای صنعت گر باید فرش قرمز پهن کرد، اضافه کرد: قسمتی از رفع موانع تولید بر عهده نمایندگان است که اگر مشکل در استان حل نشد از مسئولان ملی مطالبه گری کنند که در این راستا آماده همه گونه خدمت هستیم.
عزیزی اظهار داشت: در نظام اسلامی ریاست نداریم بلکه همه مسئول و پاسخگو هستند، پس فارغ از این چارچوب ها باید همه در رفع موانع تولید تلاش نماییم خصوصاً مجموعه صمت، منطقه ویژه اقتصادی و... تا تولید کنندگان با خیال آسوده به تولید مشغول شوند و دغدغه دیگری جز افزایش کیفیت محصول خود نداشته باشند.1400/09/13
16:58:00
0.0 / 5
784
تگهای خبر: حامی , دولت , كیفیت , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام