رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح:

سازمان قضایی گام های بلندی در جهت جلوگیری از وقوع جرم برداشته است

سازمان قضایی گام های بلندی در جهت جلوگیری از وقوع جرم برداشته است

به گزارش خبرگزاری نام رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح اظهار داشت: سازمان قضایی گام های بلندی در جهت جلوگیری از وقوع جرم برداشته است.به گزارش خبرگزاری نام به نقل از سازمان قضایی نیروهای مسلح، معاون هماهنگ کننده ارتش و هیئت همراه با رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح دیدار کردند.

در ابتدای این دیدار امیر حبیب الله سیاری انتصاب حجت الاسلام والمسلمین احمدرضا پورخاقان را تبریک گفت و برای او آرزوی توفیق کرد.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح در این دیدار از این سازمان بعنوان بازوی فرماندهان در جهت صیانت از نیروهای مسلح یاد کرد.

وی اظهار داشت: فرمانده مقتدری که می خواهد به وظیفه اش عمل کند و اقتدار خودش را در چهارچوب قانون به منصه ظهور برساند باید سازوکاری داشته باشد که از راه آن بتواند با مجرمان برخورد نماید و آن سازمان قضایی نیروهای مسلح است.

وی ضمن اشاره به کاهش ۵۰ درصدی جرایم نیروهای مسلح از آغاز اجرای سیاست های جلوگیری از وقوع جرم از سال ۷۶ تابحال اضافه کرد: سازمان قضایی نیروهای مسلح در جهت سیاست های فرماندهی کل قوا و اجرای مفاد قانون اساسی در جهت جلوگیری از وقوع جرم با همکاری نیروهای مسلح گام های بلندی برداشته و این افتخار بزرگی است.

در این دیدار امیر سیدمحمدرضا حسینی فرمانده دژبان کل ارتش و سرهنگ «مسلم یعقوبی» رئیس اداره قوانین، امور حقوقی و مجلس ارتش، امیر سیاری را همراهی می کردند.

منبع:

1400/09/06
20:54:19
0.0 / 5
712
تگهای خبر: قانون , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
لینک دوستان خبرگزاری نام
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام