نماینده مردم ورامین ، قرچك و پیشوا:

مردم با هیچ شخص و دولتی عهد اخوت نبسته اند

مردم با هیچ شخص و دولتی عهد اخوت نبسته اند

از تهران نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که امروز باید مجدد با مردم پیمان ببندیم اظهار داشت: مردم با هیچ شخص و دولتی عهد اخوت نبسته اند و در صورت خدمت نکردن از ما دور می شوند.


حسین نوش آبادی عصر امروز یکشنبه ۳۰ آبان ماه در آئین تودیع و معارفه فرماندار ورامین که با حضور استاندار تهران در سالن اجتماعات شهرداری ورامین برگزار شد، اظهار نمود: کارها و پروژه هایی در شهرستان ورامین آغاز شد و چشم انداز روشنی نداشت و امروز پس از ۱۰ الی ۱۵ سال تکلیف آنها معین نیست و باید به این مساله توجه ویژه شود که اگر پروژه ای آغاز می شود باید نیروی انسانی، منابع مالی و تمام ابعاد آن سنجیده شود.
نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که اعتبارات و منابع مالی در اختیار دستگاهها از بیت المال است اشاره کرد: باید برای هزینه کرد این بودجه و اعتبارات دقت کنید، تا برای رفاه، آسایش و امنیت مردم مصرف شود.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: باید مشاوران صادق، پاکدست، امین و دلخواه در کنار مسئولین باشند ؛ ورامین قدمت هفت هزار ساله دارد، قلعه ایرج با قدمت چهار الی پنج هزار ساله، قصر بهرام، مسجد جامع و دیگر آثار تاریخی نشان دهنده قدمت ورامین است و پیشینه تاریخی و تمدنی مستند دارد، اما این منطقه که محور توسعه و پیشرفت دیرین بوده است، برای چهار پروژه مانده است و حداقل حق مردم در گیرودار دولت ها به فراموشی رود.
نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی اظهار نمود: امروز باید مجدد با مردم پیمان ببندیم، که برای انجام کار مصمم هستیم، مردم هم به حداقل ها قانع هستند، مردم با هیچ شخص و دولتی عهد اخوت نبسته اند، اگر ببینند، ما در عمل خدمت به آنها نمی نماییم، از ما دوری می کنند.1400/08/30
23:50:52
0.0 / 5
734
تگهای خبر: پروژه , دولت , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام