اطلاعیه اداره کل زندان های استان تهران درباره فوت یک زندانی

اطلاعیه اداره کل زندان های استان تهران درباره فوت یک زندانی

خبرگزاری نام: در پی فوت یکی از محکومان در ندامتگاه تهران بزرگ، روابط عمومی اداره کل زندان های استان تهران، اطلاعیه ای صادر کرد.


به گزارش خبرگزاری نام به نقل از سازمان زندان ها، در توضیحات روابط عمومی اداره کل زندان های استان تهران آمده است: محکوم مقابل، شاهین ناصری که به سبب ارتکاب جرایمی از قبیل کلاهبرداری، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول درحال سپری کردن دوران محکومیت خود بوده است، به بهداری زندان مراجعه کرده و اقدامات درمانی توسط پزشک متخصص طب اورژانس انجام می گیرد.
بنا بر گزارش بهداری ندامتگاه، باتوجه به شرایط اورژانسی بیمار، فورا در محل بهداری ندامتگاه، عملیات احیاء (ماساژ قلبی، تنفس مصنوعی و تزریق اپی نرفین و فیکس IV Line) به مدت ۴۵ دقیقه انجام می گیرد که با وجود کوشش های فراوان کادر درمان، زندانی یاد شده فوت می کند.
در این اطلاعیه تاکید گردیده است، علت تامه فوت شاهین ناصری در پزشکی قانونی در دست بررسی می باشد و متعاقبا اعلام خواهد شد.
شاهین ناصری کلاهبرداری حرفه ای با ۸ سابقه بازداشت به بهتان کلاهبرداری و جعل و استفاده از سند مجعول و محکومیت گوناگون قضایی در استانهای مختلف در همین عناوین بوده است.
منبع:

1400/07/01
11:25:57
0.0 / 5
1028
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام