در مراسمی؛

فرمانده پایگاه چهارم هوانیروز ارتش ارائه شد

فرمانده پایگاه چهارم هوانیروز ارتش ارائه شد

فرمانده پایگاه چهارم هوانیروز ارتش در مراسمی از جانب فرمانده هوانیروز ارائه شد.به گزارش خبرگزاری نام به نقل از روابط عمومی ارتش، سرهنگ ستاد خلبان بهرام نظری در مراسمی با حضور امیر سرتیپ خلبان یوسف قربانی فرمانده هوانیروز ارتش، بعنوان فرمانده پایگاه چهارم هوانیروز ارتش در اصفهان ارائه شد.
فرمانده هوانیروز ارتش در این مراسم با گرامیداشت ایام محرم و ضمن اشاره به تأثیرپذیری حماسه های ارتش جمهوری اسلامی ایران از فرهنگ عاشورا و محرم، اظهار نمود: پیروزی های ارتش، نتیجه اعتماد حضرت امام خمینی (ره) به ارتش در آغاز پیروزی انقلاب و همراهی ارتش با مردم و اطاعت پذیری از ولایت است.
وی با یادآوری پیشرفت های هوانیروز در سالهای بعد از دفاع مقدس، خاطرنشان کرد: ارتقای توانمندی های تسلیحاتی هوانیروز، افزایش برد عملیاتی موشک بالگردهای آن، وجود سامانه های هوشمند اجرای آتش موشکی و سامانه های کاملا بومی شب پرواز، نتیجه اعتماد به درون کشور و همکاری گسترده با شرکتهای دانش بنیان داخلی است.
فرمانده هوانیروز ارتش ابراز امیدواری کرد: حرکت برای در نوردیدن افق های جدید در عرصه بالگردی و افزایش توانمندی عملیاتی هوانیروز در خدمت به مردم و تولید قدرت دفاعی با سرعت ادامه دارد و هوانیروز در این راه از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.
وی در قسمتی از سخنان خود با تجلیل از زحمات و اقدامات سرتیپ خلبان سید قاسم خاموشی در سالهای فرماندهی پایگاه چهارم هوانیروز در اصفهان و همینطور فرماندهی پایگاه هوانیروز مسجد سلیمان، افزود: نقش ویژه امیر خاموشی در سالهای مختلف سبب شد تا جهت استفاده بیشتر از زحمات و توانمندی هایشان در ستاد فرماندهی هوانیروز از خدمات وی بهره ببریم.
امیر سرتیپ قربانی با معرفی سرهنگ ستاد خلبان بهرام نظری بعنوان فرمانده پایگاه چهارم هوانیروز ارتش اظهار داشت: سرهنگ خلبان نظری، خلبان و فرمانده ای مدیر و مدبر، فهیم، شجاع و ولایتمدار است و ادامه فعالیتهای امیر خاموشی را در این راه مهم و سرنوشت ساز، با قدرت ادامه و ارتقا خواهد داد.
همچنین فرمانده پیشین پایگاه چهارم هوانیروز هم در این مراسم با تقدیر از کارکنان این پایگاه در موفقیت های دوره فرماندهی خود در این پایگاه اظهار داشت: همبستگی، تلاش، کوشش و ایثار کارکنان هوانیروز سرمایه معنوی در صحنه های خدمتی پیش رو است.
امیر سرتیپ سید قاسم خاموشی ضمن تقدیر از همراهی همه نهادهای نظامی استان، خاطرنشان کرد: آمادگی خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ارتش جمهوری اسلامی ایران در هر مجموعه از ارتش را دارم.
سرهنگ ستاد خلبان بهرام نظری، سراستاد خلبان بالگرد ترابری تاکتیکی ۲۱۴ است که در سمت های مدیریتی موفق و پرورش ده ها خلبان و استاد خلبان برای ارتش جمهوری اسلامی ایران و همینطور پروازهای حساس و موفق در جهت ارتقای سامانه های پروازی و تسلیحاتی بالگردهای هوانیروز را در کارنامه خدمتی خود دارد.
مراسم تکریم و معارفه فرمانده پایگاه چهارم هوانیروز اصفهان روز سه شنبه با حضور امیر سرتیپ خلبان یوسف قربانی فرمانده هوانیروز ارتش، امیر سرتیپ دوم ستاد محسن آذرافروز ارشد نظامی ارتش در استانهای اصفهان، یزد و چهارمحال و بختیاری، سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد هاشمی پور فرمانده لشکر۱۴ امام حسین اصفهان، سردار محمدرضا میرحیدری فرمانده انتظامی استان اصفهان، مسئولان نظامی، انتظامی و اداری استان و خانواده گرانقدر شهدای هوانیروز برگزار شد


منبع:

1400/06/16
23:35:12
0.0 / 5
795
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام