سلیمی در صحن مجلس:

ترک فعل دولت روحانی درباره خرید واکسن کرونا بررسی شود

ترک فعل دولت روحانی درباره خرید واکسن کرونا بررسی شود

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: باوجود این که اعتبارات خرید واکسن کرونا تخصیص داده شد اما تعدادی از مسئولان وظایف خودرا در این زمینه به خوبی انجام ندادند.به گزارش خبرگزاری نام به نقل از مهر، حجت الاسلام علیرضا سلیمی در جلسه علنی عصر امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی گفت: یک میلیارد یورو جهت تامین واکسن در مقابله با بیماری کرونا تخصیص داده شد. سوال این است که چه کسانی کوتاهی کردند و چرا بموقع سفارش خرید واکسن ندادند؟
وی بیان کرد: باید مشخص شود که آیا دراین زمینه ترک فعلی صورت گرفته است؟ کسانی که دراین زمینه تخلف کردند باید پاسخگو باشند چونکه اعتباراتی در اختیارشان قرار گرفت اما بموقع اقدام نکردند و الان هم فرار رو به جلو می کنند و مطالبه گر شدند.
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی حتما باید ترک فعل هایی که دراین زمینه انجام شده است، مورد پیگیری قرار دهد چونکه اعتبارات خرید واکسن موجود بود اما تعدادی از افراد وظایف خودرا دراین زمینه انجام ندادند و بموقع سفارش خرید واکسن ندادند. محمد باقر قالیباف در پاسخ به این تذکر اظهار داشت: کمیسیون های اصل ۹۰ و بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی این مساله را مورد پیگیری قرار خواهند داد.

1400/06/03
21:11:33
0.0 / 5
795
تگهای خبر: دولت , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام