امیر صباحی فرد:

انتخابات، مظهر اراده ملی و تبلور مردم سالاری دینی است

انتخابات، مظهر اراده ملی و تبلور مردم سالاری دینی است

به گزارش خبرگزاری نام فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش اظهار داشت: عرصه انتخابات، مظهر اراده ملی و تبلور مردم سالاری دینی است و باید خیلی پر شور و آگاهانه برگزار گردد.به گزارش خبرگزاری نام به نقل از مهر، امیر علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش، با حضور در سایت رادار هاشم آباد اصفهان، از بخش های مختلف این یکان بازدید نمود.
وی در این بازدید، با تکیه بر افزایش آمادگی رزم و توان دفاعی تمامی مناطق و گروه های پدافندی اظهار داشت: نیروی پدافند هوایی، همواره نوک پیکان دفاع از آسمان کشور است و هیچ گونه سهل انگاری در اجرای مأموریت های محوله قابل بخشایش نخواهد بود.
وی با تکیه بر حضور حداکثری و با بصیرت کارکنان این نیرو در عرصه انتخابات، تصریح کرد: مردم ولایتمدار ایران اسلامی باید در سیزدهمین دوره انتخابات، با هوشمندی، درایت و بینش سیاسی وارد صحنه انتخابات شوند و شخصی را که مدافع آرمان ها، ارزش های انقلاب، ولایت و حق و حقوق ملت شریف ایران اسلامی باشد را برای ریاست قوه مجریه انتخاب کنند.
امیر صباحی فرد با اشاره به اینکه ملت سرافراز این مرز و بوم با وجود انواع تحریم ها، مشکلات و فشارها همواره در تمامی صحنه های همیاری و همدلی حضور دارند، خاطرنشان کرد: حماسه سیاسی با حضور و مشارکت فعال در انتخابات محقق می شود.
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش اظهار داشت: عرصه انتخابات مظهر اراده ملی و تبلور مردم سالاری دینی است و باید خیلی پرشور و آگاهانه برگزار گردد.


منبع:

1400/03/05
23:16:26
0.0 / 5
983
تگهای خبر: سایت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان خبرگزاری نام
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام