با حضور امیر صباحی فرد؛

راه اندازی ستاد فرماندهی سایت های هفت تیر و شهید مطهری

راه اندازی ستاد فرماندهی سایت های هفت تیر و شهید مطهری

خبرگزاری نام: با حضور فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش، ستاد فرماندهی سایت های هفت تیر و شهید مطهری منطقه پدافند هوایی شمال راه اندازی شد.به گزارش خبرگزاری نام به نقل از مهر، امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در ادامه بازدید خود از منطقه پدافند هوایی شمال (تهران)، ستاد فرماندهی سایت های راداری و موشکی هفت تیر و شهید مطهری این منطقه پدافندی را افتتاح نمود.
امیر سرتیپ صباحی فرد در جمع فرماندهان این منطقه پدافندی، اظهار داشت: در زمان جنگ تحمیلی، سایت رادار سوباشی از با اهمیت ترین یگان های پدافندی کشور بود و به نحو شایسته و با اقتدار وظیفه خودرا به بهترین نحو ممکن انجام داد؛ اکنون نیز سایت ها و یگان هایی که وظیفه حراست از آسمان پایتخت کشور را به عهده دارند همان قدر مهم و افتخار آفرینند و این به سبب اقدامات افتخار آفرین منطقه پدافند هوایی تهران و مراقبت ۲۴ ساعته چشمان همیشه بیدار کارکنان پدافند هوایی است.
فرمانده نیروی پدافند هوایی در ادامه با گرامیداشت روز قدس، گفت: از درگاه پروردگار خواستاریم که هر چه زودتر شر رژیم غاصب اسرائیل، این غده سرطانی را از سر مردم مظلوم فلسطین بکاهد و به برادران مسلمان و مجاهدان در فلسطین نصرت عطا فرماید.
در اختتام این بازدید ستاد فرماندهی سایت های هفت تیر و شهید مطهری افتتاح و این دو سایت وارد چرخه عملیاتی شبکه یکپارچه پدافند هوایی شد.


منبع:

1400/02/19
21:23:01
0.0 / 5
881
تگهای خبر: سایت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام