بازدید رئیس كل دادگستری استان تهران از حوزه قضایی قرچك

بازدید رئیس كل دادگستری استان تهران از حوزه قضایی قرچك

رئیس کل دادگستری استان تهران از بخش های مختلف حوزه قضایی شهرستان قرچک بازدید به عمل آورد و با قضات و کارکنان اداریاین حوزه به گفتگو پرداخت.به گزارش خبرگزاری نام به نقل از روابط عمومی و رسانه دادگستری تهران محمدجواد حشمتی مهذب رئیس کل دادگستری استان تهران به صورت از پیش اعلام نشده از بخش های مختلف حوزه قضایی شهرستان قرچک بازدید به عمل آورد.

وی از شعب دادگاه و دادسرا، دوایر اجرای احکام مدنی و کیفری بازدید و با قضات و کارکنان اداری به گفتگو پرداخت و در جریان مسایل و مشکلات آنان قرار گرفت.

رئیس کل دادگستری استان تهران در ادامه از ساختمان در حال ساخت این واحد قضایی که حدود ۷۰ درصد مراحل پیشرفت آن صورت پذیرفته از نزدیک دیدن کرد و دستورات لازم را در مورد تسریع در روند تکمیل پروژه مربوطه صادر کرد.

حشمتی با تکیه بر ضرورت کاهش جمعیت کیفری زندانیان و بخصوص نسوان، راهکارهای مدیریتی و قضایی لازم را عرضه و خطاب به دادستان این شهرستان دستور داد تا در مورد اعطای مرخصی به زندانیان بخصوص زنان و پیگیری مشکلات آنان اقدامات فوری اعمال شود.

فریدون محمدی رئیس دادگستری شهرستان قرچک هم با عرضه توضیحاتی اظهار داشت: با تلاشهای صورت گرفته توسط همکاران و بررسی دقیق پرونده های قضایی هم اکنون زندانی مالی از این واحد قضایی تا سقف زیر ۳۰ میلیون تومان در زندان وجود ندارد.

منبع:

1400/02/08
12:07:41
0.0 / 5
1451
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام