در گزارش خبرگزاری نام مطرح شد؛

رایزنی انتخاباتی حزب تمدن با شورای ائتلاف

رایزنی انتخاباتی حزب تمدن با شورای ائتلاف

به گزارش خبرگزاری نام سخنگوی حزب تمدن اسلامی اظهار داشت: هفته گذشته 3 نفر از اعضای حزب متبوعش با نایب رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب دیدار و نسبت به برقراری وحدت میان احزاب در انتخابات پیش رو تاکید نمودند.اصغر حمیدی سخنگوی حزب تمدن اسلامی، در گفتگو با خبرنگار مهر، رویکرد حزب متبوعش در انتخابات را مبتنی بر تقویت حضور و مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق هـای رای برشمرد و اظهار داشت: امیدواریم با این رویکرد، مردم سالاری دینی به نحو شایسته محقق شود. حزب تمدن اسلامی با این نگاه، تشکیلات استانی خودرا گسترده تر کرده و ضمن تاسیس سه دفتر دیگر در استان های خراسان رضوی، مازندران و خوزستان مجموعه تشکیلاتی خـود را در ۱۶ استان برقرار کرده است.
وی از تلاش بیشتر برای ایجاد دفاتر حزب در استان های دیگر آگاهی داد و اضافه کرد: قرار شد برای تشکیل کانون های جوانان و دانشجویان و زنان اقدام گردد که کمیتـه تشـکیلات پیگیر آنست. دبیرکل حزب نیز با استناد به سخن شهید آیـت الله بهشـتی کـه «حـزب بـدون آموزش معنا و مفهومی ندارد» به برنامه ریزی جهت آموزش مباحث سیاسی، شناخت و تفسیر قرآن کریم با بهره گیری از اساتید روحانی و دانشگاهی اقدام نموده اند.
سخنگوی حزب تمدن اسلامی درباره رایزنی های حزب متبوعش با تشکل ها و جبهه ها برای انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر و روستا، اشاره کرد: هفته گذشته ۳ نفر از اعضای حزب با نایب رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی ملاقات و گفتگو کردند و نسبت به برقراری وحدت میان احزاب و گروه ها و جناح های انقلابی و ارزشی و همچنـین تعیـین و حمایـت و تقویـت نامزدهای دارای مشخصه های بیان شده از طرف مقام معظم رهبری که در سـخنان آغـاز سـال۱۴۰۰ فرمودنـد تبادل نظر شد.


منبع:

1400/01/30
21:00:40
0.0 / 5
771
تگهای خبر: برنامه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام