سردار شریف:

كوچكترین حركت دشمن، بیشترین ضربه را به دنبال دارد

كوچكترین حركت دشمن، بیشترین ضربه را به دنبال دارد

به گزارش خبرگزاری نام سخنگو و مسئول روابط عمومی كل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاكید كرد: امروز توانمندی دفاعی كشور به حدی است كه هیچ دشمنی جرأت نگاه چپ به كشور را ندارد و دشمن می داند كوچكترین حركت را باید با بیشترین ضربه تحمل كند و قادر نیست بر انقلاب اسلامی ایران فائق آید.


به گزارش خبرگزاری نام به نقل از ایسنا، سردار رمضان شریف بامداد امروز اول آبان ماه در یادواره شهدای صنعت مس و شهدای گمنام شهر سرچشمه رفسنجان با قدردانی از برگزاركنندگان این مراسم، اظهار نمود: از مدیرعامل شركت ملی صنایع مس ایران و مدیر مجتمع مس سرچشمه كه این مراسم را برگزار كردند تشكر می كنم و مهمترین فلسفه برگزاری یادواره شهدا جدای تجلیل از پدران و مادران و وابستگان شهدا ترسیم راهی است كه شهیدان دنبال كردند و انتظاری است كه از ما دارند، می باشد.
وی با اشاره به اینكه جوانان در معرض تهاجم فرهنگی دشمنان قرار دارند، بیان كرد: مجموعه مس پشتیبانی خوبی را از دفاع مقدس به ویژه از لجستیك و مهندسی لشكر ۴۱ ثارالله داشتند و ۴۰ سال است كه مدیران، مسئولان و تكنسین های مجتمع مس جایی را كه از آمریكایی ها پس گرفتند و آمریكایی ها تصور می كردند ما قادر به ادامه در این مجتمع نیستیم، بدون حضور یك مستشار خارجی اداره می كنند.
شریف با اشاره به اینكه در اوج تحریم ها، گزارشاتی كه از موفقیت صنایع جمهوری اسلامی می شنویم كه امیداوركننده است، اضافه كرد: باوجود توطئه های دشمن خصوصاً پس از ناامیدی در حوزه دفاعی و امنیتی كه فشار خودرا روی اقتصاد و معیشت مردم متمركز كرده و نتوانسته به اهداف خود برسد، این موفقیت ها كه مدیران خلاق ایجاد می كنند، مایه افتخار است.
مسئول روابط عمومی كل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اشاره كرد: شاید فضای مجازی و شبكه های اجتماعی و معاندان با گرد و خاك و غباری كه ایجاد می كنند اجازه ندهند كارهای عظیمی كه در حوزه های مختلف در كشور صورت گرفته به خوبی ارائه شود كه ظلم بزرگی به نظام و انقلاب است كه نسل جدید كه دوران امام (ره) و دفاع مقدس را ندیده امروز قدرت دشمن و ضعف نظام را تصور كند. در صورتیكه معادله برعكس است و این شعار نیست بلكه واقعیتی است كه پس از چهل سال برداشتن گام اول انقلاب صلابت و قدرتی كه ملت خلق كرده برای بسیاری از ملت ها الهام بخش شده است.
سردار شریف افزود: همانطور كه در سال دوم جنگ تحمیلی، امام راحل(ره) نوید پیروزی در جنگ و در ادامه آن آزادی ملت عراق، لبنان، افغانستان و فلسظین را دادند، رهبر معظم انقلاب نیز بعد از ۶ ماه ورود داعش به شامات و تصور اینكه سه تا ۶ ماه حكومت اسد دوام نخواهد آورد، فرمودند« دشمنان بدانند در سوریه كاری از پیش نخواهند برد».
وی عنوان كرد: میلیاردها هزینه ای كه آمریكا و اروپا برای داعش كرد با جریان مقاومت كه الگوی الهام بخش آنها شهدا و دفاع مقدس ماست از بین رفت و مقاومت به پیروزی رسید و حاج قاسم سلیمانی دفاع مقدس را قله بلند مقاومت و جهاد دانست و كاری كه در عراق و سوریه انجام می شد را سلسله جبال پایین این قله خواند.
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اشاره كرد: جوانان ما برای شیعه و دوده و دنیای اسلام افتخار آفریدند و با شعار و نگاه به تكلیف دینی و شرعی وارد میدان شدند، جریان مقاومت و شكست متوالی جبهه استكبار زایش دفاع مقدس است.
سردار شریف اضافه كرد: رزمندگان ما با دست خالی و كمترین آموزش های نظامی در مقابل چیره دست ترین تكاوران بعثی پیروز شدند و ملت را سربلند كردند امروز كسی از صدام و ژنرال های وی یاد نمی كند چون ارزش نام بردن ندارند اما مزار شهدای گمنام ما ملجأ و پناه مردم در سراسر ایران است.
مسئول روابط عمومی كل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار نمود: پدران و مادران شهدا هزینه سنگینی پرداخت كردند اما آنها با خدا معامله كردند و پیروز شدند و این همه عظمت دنیای اسلام محصول خون شهدا و گذشت و ایثار خانواده شهداست.
سردار شریف با اشاره به پیاده روی عظیم اربعین، اظهار داشت: بازشدن راه كربلا آرزوی تمام رزمندگان در دوران دفاع مقدس است كه همه به آن امیدوار بودند و اعتقاد داشتند.
مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاكید كرد: امروز دوست و دشمن به اراده و بصیرت ملت ایران و هوشمندی رهبری اذعان دارند كه این ها برگرفته از تعالیم فرهنگ دوده است.
سردار شریف با تاكید بر اینكه توانمندی دفاعی كشور به حدی است كه هیچ دشمنی جرأت نگاه چپ به كشور را ندارد، اضافه كرد: دشمن می داند كوچكترین حركت را باید با بیشترین ضربه تحمل كند و قادر نیست بر انقلاب اسلامی ایران فائق آید.
او در آخر خطاب به مدیران اظهار داشت: با عنایت به اینكه امنیت فرصتی برای مدیران در بخش های مختلف فراهم نموده حالا كه با بیكاری و معضلات اجتماعی روبه رو هستیم با ایجاد شغل برای فرزندان این سرزمین و برداشتن موانع بیكاری جلوی معضلات اجتماعی هم گرفته شود چون ملت ما صبور، باوفا و قدرشناس هستند.
منبع:

1398/08/01
17:25:37
5.0 / 5
4153
تگهای خبر: زندان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام