بیانیه دبیرخانه كنفرانس بین المللی پشتیبانی از انتفاضه فلسطین به مناسبت روز زمین فلسطین

بیانیه دبیرخانه كنفرانس بین المللی پشتیبانی از انتفاضه فلسطین به مناسبت روز زمین فلسطین

خبرگزاری نام: دبیرخانه کنفرانس بین المللی پشتیبانی از انتفاضه فلسطین مجلس با صدور اطلاعیه ای چهل و پنجمین سالگرد روز زمین فلسطین را گرامی داشت.


به گزارش خبرگزاری نام به نقل از ایسنا، در این بیانیه آمده است:
«دبیرخانه کنفرانس بین المللی پشتیبانی از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی چهل و پنجمین سالگرد روز زمین فلسطین که ملت فلسطین هر سال در این روز به مناسبت اشغال هزاران کیلومتر از سرزمین فلسطین توسط صهیونیست ها؛ با برگزاری تظاهرات بازگشت، به تداوم اشغال ظالمانه و اعمال خشونت، سیاست تبعیض نژادی، مصادره زمین ها و ویران سازی روستاها، راندن فلسطینیان از سرزمین خودشان و تجزیه آن به مجموعه های کوچک جدا از هم اعتراض می کنند را گرامی می دارد.
ملت فلسطین سال جاری در حالی این روز ملی را گرامی می دارد که بیشتر از هر زمان دیگری برای آزادی و بازگشت به سرزمین مادری بالنده تر و مصمم شده است و در مقابل، صهیونیست ها درمانده تر از همیشه در راه سرنگونی و فروپاشی قرار گرفته اند.
امروز همه ترفندهای صهیونیسم علیرغم حمایت حداکثری آمریکا و خیانت برخی کشورهای عربی، شکست خورده است و مقاومت و ملت فلسطین با عزمی استوار و پولادین گام های مهمی برای تحقق مشروع خود برداشته است.
دبیرخانه کنفرانس بین المللی پشتیبانی از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی از همه پارلمان های مدافع فلسطین درخواست دارد با گرامیداشت این روز، ملت فلسطین را در تحقق حقوق مشروع خود بخصوص آزادی کامل سرزمین تاریخی و ادیانی و قدس شریف یاری نمایند.»
منبع:

1400/01/11
19:42:37
0.0 / 5
829
تگهای خبر: مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام