تبریك نماینده زرتشتیان مجلس به مناسبت سالروز پیامبری زرتشت

تبریك نماینده زرتشتیان مجلس به مناسبت سالروز پیامبری زرتشت

خبرگزاری نام: نماینده زرتشتیان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی سالروز ˮبه پیامبری رسیدن اشوزرتشت اسپنتمان، پیام آور زردتشتیانˮ و همزمانی آن با نوروز 1400 را به همه جهانیان تبریک گفت.


به گزارش خبرگزاری نام به نقل از ایسنا، اسفندیار اختیاری در پیامی سالروز "به پیامبری رسیدن اشوزرتشت اسپنتمان"، پیام آور آریایی ها را به همه زدتشتیان و مردم جهان تبریک گفت.

متن کامل این پیام تبریک به شرح زیر است:

«خشنه اتره اهورهه مزداو
به نام دانای بزرگ هستی بخش
نوروز شکوهمند باستانی و بهار دل انگیز به بازار آمد و با زایش و به پیامبری رسیدن پیام آور بزرگ آریایی؛ اشوزرتشت اسپنتمان، در خورداد روز از ماه فروردین، شکوهش صد چندان شد. خوشا بر ما که نوروزمان چنین پیروز است و بهارمان چنین جاودانه و تابناک.
پیروان راستین این ابرمرد تاریخ بشریت می دانند که تنها با نیک اندیشی، نیک گفتاری و نیک کرداری می توان در یگانه راه در جهان که همانا راستی است، گام برداشت و همیشه به یاد دارند، در "گاتها"؛ پیام آسمانی اشوزرتشت اسپنتمان که هزاران سال است، ناب، یگانه و جهان شمول مانده و هیچ وقت تازگی خودرا از دست نخواهد داد، تاکید شده است: "خوشبختی از آن کسی است که خواهان خوشبختی دیگران باشد."

در این بهار زیبا، دل تنگ کسانی هستیم که بین ما نیستند و تندرستی و سلامتی همه انسانها را از خداوند یکتا و بی همتا خواهانیم و در امتداد خوشبختی دیگران گام بر می داریم.
سالی سرشار از بهروزی و نیکبختی را برای همه شما خوبان آرزو می کنم.

پاینده و سربلند باشید.»

منبع:

1400/01/06
13:17:46
0.0 / 5
924
تگهای خبر: مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام