فیروزی پوربادی:

مجلس یازدهم در راه خدمت رسانی به مردم حركت كرده است

مجلس یازدهم در راه خدمت رسانی به مردم حركت كرده است

به گزارش خبرگزاری نام یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: مجلس یازدهم از زمان شروع به کار خود تمام توان خودرا به کار گرفته تا در راه خدمت رسانی به مردم حرکت کرده و گره ای از مشکلات کشور بگشاید.


رحمت الله فیروزی پوربادی در گفت و گو با ایسنا، درباره عملکرد مجلس یازدهم در ۱۰ ماهه سال ۱۳۹۹ بیان کرد: از آنجائیکه مجلس یازدهم گرایشی به سمت خدمت رسانی حداکثری به مردم دارد در طول این زمان که از عمر آن می گذرد تمام تلاش خودرا به کار گرفته تا با جدیت در این راه گام بردارد.
ایشان سپس اظهار نمود: مجلس در طول ۱۰ ماه گذشته هرآنچه در توان داشته را به کار گرفته تا گره ای از مشکلات کشور گشوده و فشار را بر مردم کم کند. مجلس به بحث محرومیت زدایی، ساماندهی بازار مسکن، شفافیت آرای نمایندگان، اصلاح قانون انتخابات، کاهش فشارهای دشمن و استکبار ستیزی ورود کرده و مصوبات خوبی داشته است.
نماینده مردم نطنز در مجلس اشاره کرد: کار مجلس قانون گذاری و نظارت بر اجرای صحیح قانون است اما کار اجرائی در دست دولت می باشد و می توان نمره قابل قبولی به عملکرد مجلس در طول چند ماهی که از عمر آن می گذرد، داد.
فیروزی پوبادی در آخر اشاره کرد: در حوزه هایی نظیر جذب سرمایه گذار، رونق و جهش تولید و بهبود وضعیت معیشت مردم جا دارد تا کار جدی تر و بیشتری صورت گرفته و مجلس نیز این موضوعات را با جدیت بیشتری در سال آینده دنبال خواهدنمود.
منبع:

1399/12/25
09:03:04
0.0 / 5
979
تگهای خبر: دولت , قانون , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام