چمران :

میزان مشاركت مردم در انتخابات وابسته به بهبود وضعیت اقتصادی می باشد

میزان مشاركت مردم در انتخابات وابسته به بهبود وضعیت اقتصادی می باشد

به گزارش خبرگزاری نام نایب رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب خطاب به دولتی ها، اظهار داشت: اگر می خواهیم مشارکت در انتخابات قوی و چشم گیر باشد، باید به زندگی مردم سر و سامان داده شود.مهدی چمران نایب رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در گفتگو با خبرنگار مهر، در ارتباط با بخشی از سخنان رئیس جمهور پیرامون ناامید شدن مردم از مشارکت در انتخابات، اظهار داشت: آنچه که هم اکنون مردم را ناراحت کرده است و به نظر می آید نسبت به انتخابات بی تفاوت هستند، عدم کارایی مناسب مسئولین است. وضع زندگی و معیشت مردم خراب است و این یک امر طبیعی است.
وی اضافه کرد: در این شرایط مردم از نشاط و شور حضور در انتخابات فاصله می گیرند و دل زده می شوند. نخستین مشکل و دلیلی که برای عدم تمایل به مشارکت در انتخابات وجود دارد، عدم کارایی و ناراحتی از مسئولین است.
نایب رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب تصریح کرد: اگر در همین مدت باقی مانده مسئولین درست کار کنند و مردم بهبود شرایط را ببینند، به گرایش جهت شرکت در انتخابات کمک خواهند کرد و میزان مشارکت هم بیشتر خواهد شد.
چمران با اشاره به اینکه آنچه مردم شاهد هستند، آنها را به این تفکر رسانده است که انتخابات در زندگی مردم تأثیر نخواهد داشت، خاطرنشان کرد: وقتی تأثیر ندارد متاسفانه میزان مشارکت پایین می آید و باید تبیین کرد که بهتر شدن اوضاع و تغییر شرایط و تسهیل زندگی مردم به رأی و انتخاب آنها بستگی دارد و با این انتخاب می توانند شرایط نامناسب امروز را بهبود ببخشند.
وی اظهار داشت: اگر مردم کنار بنشینند، نتیجه نخواهند گرفت و اگر می خواهیم مشارکت در انتخابات قوی و چشم گیر باشد، باید به زندگی مردم سر و سامان داده شود. علت عدم مشارکت و کمبود مشارکت وضعیت اقتصادی کنونی است.


منبع:

1399/12/08
12:23:02
0.0 / 5
852
تگهای خبر: دولت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام