حیدری :

بودجه دفاعی و امنیتی باید مهم ترین سرفصل بودجه 1400 باشد

بودجه دفاعی و امنیتی باید مهم ترین سرفصل بودجه 1400 باشد

به گزارش خبرگزاری نام نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس اظهار داشت: مهم ترین و واجب ترین سرفصل در بودجه سال ۱۴۰۰ باید بودجه بخش دفاع و امنیت باشد و همه باید تقویت این بخش از بودجه را مورد توجه خود داشته باشند.شهریار حیدری در گفتگو با خبرنگار مهر با تکیه بر لزوم توجه به بودجه دفاعی و امنیتی کشور در لایحه بودجه سال ۱۴۰۰، عنوان کرد: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تابحال جلسات گوناگونی را جهت بررسی لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ و ارزیابی بودجه در نظر گرفته شده برای بخش دفاعی و نظامی، برگزار کرده است.
وی بیان نمود: مسئولانی از دستگاههای مختلف دفاعی و نظامی در جلسات کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی حضور یافته و نقطه نظرات و دیدگاه های خویش را برای بودجه سال آینده مطرح نمودند که در بررسی بودجه مورد توجه قرار می گیرد.
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ما به دنبال تقویت و افزایش بودجه دفاعی و نظامی کشور هستیم تا بودجه مناسبی برای بخش دفاع و امنیت کشور تنظیم شود.
حیدری عنوان کرد: البته باید گفت بودجه سال ۱۴۰۰ در کل بسیار ضعیف است و تناسبی با مسائل و مشکلات کشور ندارد.
وی خاطرنشان کرد: البته همه ما به این مسئله واقف هستیم که دولت ناچار است متناسب با توان خود بودجه را پیشبینی و به مجلس عرضه کند اما مجلس در جریان بررسی بودجه باید همه چارچوب های لازم را در نظر گیرد.
نماینده مردم قصرشیرین در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مهمترین و واجب ترین سرفصل در بودجه سال ۱۴۰۰ باید بودجه بخش دفاع و امنیت باشد و همه باید تقویت این بخش از بودجه را مورد توجه خود داشته باشند.


منبع:

1399/10/19
12:37:23
0.0 / 5
917
تگهای خبر: دولت , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام