پورابراهیمی خبر داد

نشست اعضای كمیسیون اقتصادی مجلس با رئیس قوه قضائیه

نشست اعضای كمیسیون اقتصادی مجلس با رئیس قوه قضائیه

خبرگزاری نام: کرمان رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از نشست مشترک اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با رئیس قوه قضائیه در روز یکشنبه هفته آتی آگاهی داد.


دکتر "محمدرضا پورابراهیمی" در تشریح این جلسه اظهار داشت: این جلسه با هدف بررسی افزایش همکارهای مشترک با قوه قضائیه در حوزه های تخصصی پارلمانی برگزار می گردد.
وی در ادامه بیان کرد؛ یکی از محورهای مهم این جلسه بررسی طرح ها ولوایحی است که با موضوعات مشترک حقوقی و قضایی در دست اقدام است که یکی از این موارد بررسی اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز می باشد.
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس اضافه کرد: بررسی راهکارهای افزایش شفافیت اطلاعت اقتصادی برای پیش گیری از ورود فساد در نظام اقتصادی کشور از دیگر محورهای این جلسه می باشد.
نماینده مردم کرمان و راور در خانه ملت بیا کرد: باتوجه به ضمانت قوه قضاییه در اجرای قوانین اقتصادی کشور لطمه شناسی محتوای قانون از منظر دستگاه قضایی برای افزایش اثر بخشی و کارایی قوانین اقتصادی از محورهای این جلسه می باشد.
پورابراهیمی در آخر خاطر کرد: با توجه با اقدامات موثر قوه قضاییه در ضمن ماه های اخیر امیدوارم با افزایش همکاریهای بین مجلس و در حوزه های مختلف خصوصاً در مسائل اقتصادی شاهد بهبود شرایط اقتصادی و معیشتی در کشور باشیم.
منبع:

1399/09/20
12:43:21
5.0 / 5
1335
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام