دبیر ستاد انتخابات كشور تبیین كرد

راه های دریافت گواهی عدم سوء پیشینه برای داوطلبان انتخابات شوراها

راه های دریافت گواهی عدم سوء پیشینه برای داوطلبان انتخابات شوراها

سخنگوی ستاد انتخابات کشور اظهار داشت: داوطلبان انتخابات شوراها در هنگام ثبت نام باید گواهی عدم سوء پیشینه خودرا که از تاریخ صدور آن بیش از سه ماه نگذشته باشد ارایه کنند.


به گزارش خبرگزاری نام به نقل از ایسنا، سید اسماعیل موسوی دبیر ستاد انتخابات کشور از تمهید مقدمات انتخابات شوراهای اسلامی آگاهی داد و اظهار داشت: برمبنای زمان بندی انجام شده و اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور، ثبت نام از داوطلبان انتخابات شوراها در سطح شهر از روز چهارشنبه مورخ ۲۰ اسفند ماه سال جاری و در سطح روستاها و تیره های عشایری از روز دوشنبه مورخ ۱۶ فروردین سال ۱۴۰۰ شروع شده و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.
مدیرکل انتخابات اضافه کرد: در طول این مدت فرمانداری ها و بخشداری ها میزبان داوطلبان عزیز خواهند بود و داوطلبان باید بعد از دریافت گواهی عدم سوء پیشینه، مبادرت به پیش ثبت نام الکترونیکی نموده و برای نهایی سازی آن به فرمانداری یا بخشداری مربوطه مراجعه نمایند. همین طور فرمانداران و بخشداران محترم موظفند بعد از بررسی مدارک ثبت نام و تایید آن، رسید ثبت نام قطعی را به داوطلبان تحویل دهند.
او در آخر اشاره کرد: برمبنای تبصره ۳ ماده ۳۰ قانون انتخابات شوراها، داوطلبان در هنگام ثبت نام باید گواهی عدم سوء پیشینه خودرا که از تاریخ صدور آن بیش از سه ماه نگذشته باشد ارائه نمایند بدین سبب داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا و نیز تیره های عشایری می توانند بوسیله مراجعه به دفاتر خدمات قضایی، یا دفاتر پلیس +۱۰ و یا سامانه جامع خدمات الکترونیک قضایی به آدرس www. adliran.ir نسبت به دریافت گواهی عدم سوء پیشینه خود اقدام نمایند.1399/09/16
20:41:35
5.0 / 5
932
تگهای خبر: خدمات , قانون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام