واكنش مشاور روحانی به تائید مصوبه مجلس درباره لغو تحریم ها از جانب شورای نگهبان

واكنش مشاور روحانی به تائید مصوبه مجلس درباره لغو تحریم ها از جانب شورای نگهبان

خبرگزاری نام: مشاور رئیس جمهوری در واكنش به تصویب مصوبه اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها توسط مجلس شورای اسلامی و تائید این مصوبه از جانب شورای نگهبان اظهار نمود: لابد این بازی برای انتخابات 1400 هم مصرف خوبی خواهد داشت.


به گزارش خبرگزاری نام به نقل از ایسنا، حسام الدین آشنا مشاور رئیس جمهوری در حساب کاربری خود در توئیتر در واکنش به تصویب مصوبه اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها توسط مجلس شورای اسلامی و تائید این مصوبه از جانب شورای نگهبان نوشت: «‏بازی زیرکانه ای است. احتمال می دهند که بایدن در یک ماه اول کار خود بعضی گشایش های اقتصادی را ایجاد خواهد نمود. طبق طرح مجلس، دو ماه فرصت خواهیم داشت برای پیشگیری از تعلیق پروتکل الحاقی.
فرضاً که اول دیماه ابلاغ بشود تا اول اسفند فرصت هست یعنی یک ماه پس از شروع دوران بایدن! ‏به عبارت دیگر، گشایش های قطعی بایدن را نه بخاطر تحلیل درست دولت و وزارت خارجه و سه سال استقامت ملی بلکه بخاطر طرح مجلس و فشار تهدید، به نفع خودشان مصادره خواهند کرد و تاییدی بر درستی تفسیر خودشان در نظر خواهند گرفت؛ لابد این بازی برای انتخابات 1400 هم مصرف خوبی خواهد داشت.»1399/09/13
12:19:11
5.0 / 5
980
تگهای خبر: ابلاغ , دولت , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام