سرلشكر موسوی:

حركت قوی تر و عمیق تر در حوزه دفاعی لازم است

حركت قوی تر و عمیق تر در حوزه دفاعی لازم است

به گزارش خبرگزاری نام فرمانده كل ارتش اظهار داشت: باید در دو عرصه علم و دانش و قدرت دفاعی قوی تر و عمیق تر حركت نماییم.به گزارش خبرگزاری نام به نقل از مهر، امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش در حاشیه مراسم خاکسپاری پیکر مطهر شهید فخری زاده، در جمع خبرنگاران با تبریک و تسلیت به ملت بزرگ ایران به مناسبت شهادت این دانشمند برجسته کشور گفت: کسانی که در عرصه های دفاع از اقتدار انقلاب، دفاع از ملت ایران و ایجاد قدرت برای کشور گام برمی دارند از ابتدا در صف شهادت ایستادند؛ پس این افراد، یکی دیرتر و یکی زودتر در این وادی قرار می گیرند.
وی اضافه کرد: بدین سبب عجیب نیست که می بینیم فرزندان شجاع، عالم، دانشمند، ایثارگر و فداکار ملت به دست خبیث ترین دشمنان به شهادت می رسند.
فرمانده کل ارتش عنوان کرد: اگر می بینیم که عالم و دانشمند عرصه دفاعی کشور را هدف قرار می دهند، نشان دهنده این است که دو حوزه علم و دانش و قدرت دفاعی، حوزه های بسیار مهم اقتدار کشور است و به همین علت دشمنان، آنان را هدف قرار دادند.
سرلشکر موسوی اضافه کرد: ما سال هاست که با استکبار و رژیم صهیونیستی در نبردیم و در طول این سال ها بارها پیش آمده است که عقب نشینی یا پیشروی مقطعی داشتیم، اما این عقب نشینی ها و پیشروی های مقطعی، تعیین کننده پیروز نهایی نیست.
وی تاکید کرد: همگان باید در دو عرصه علم و دانش و قدرت دفاعی قوی تر و عمیق تر حرکت نماییم تا چشم دشمنان کشورمان کور شود.
فرمانده کل ارتش اشاره کرد: پیروز نهایی، قدرت حق و ملت بزرگ ایران خواهند بود که برحق هستند.


منبع:

1399/09/10
22:36:44
5.0 / 5
1109
تگهای خبر: زندان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام