سرلشكر سلامی:

بسیج یك نیروی قدرتمند تمام كننده و آخر ناپذیر است

بسیج یك نیروی قدرتمند تمام كننده و آخر ناپذیر است

به گزارش خبرگزاری نام فرمانده كل سپاه اظهار داشت: بسیج امروز به صحنه آمده است تا با نتایج معیشتی و اقتصادی ناشی از بیماری كرونا روبرو شود و امیدواریم با اجرای این گونه طرح ها و برنامه ها فشارهای اقتصادی بر روی بخشی از طبقات جامعه ما كاهش پیدا كند.


به گزارش خبرگزاری نام به نقل از ایسنا، سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بامداد چهارشنبه در حاشیه آیین رونمایی از طرح های خدمات رسانی بسیج در جمع خبرنگاران، با اشاره به اینکه «بسیج یک نیروی قدرتمند تمام کننده و آخر ناپذیر است» به نقش سازمان بسیج مستضعفین در حل مشکلات مردم اشاره و اظهار نمود: بسیج امروز به صحنه آمده است تا با نتایج معیشتی و اقتصادی ناشی از بیماری کرونا روبرو شود و امیدواریم با اجرای این گونه طرح ها و برنامه ها فشارهای اقتصادی بر روی بخشی از طبقات جامعه ما کاهش پیدا کند.
وی با تکیه بر اینکه بسیج خاتمه دهنده مشکلات و مخاطراتی است که برای ملت ایران ایجاد می شود، خاطرنشان کرد: کار بسیج نجات بخشی است. ما از یک نیروی قدرتمندی برخورداریم که هرکجا با مشکلی مواجه شویم از آن برای حل مشکلات استفاده می نماییم و بسیج واقعا مرتفع کننده مشکلات جامعه است.
سرلشکر سلامی ضمن اشاره به پیشینه بسیج از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تابحال اظهار داشت: همانطور که مشاهده کردیم در دوران دفاع مقدس هم بسیج نقطه مرکزی خاتمه جنگ به نفع ملت ایران بود.
وی ادامه داد: بسیج پس از دوران دفاع مقدس هم در همه بحران های سخت همچون حوادث طبیعی و یا فشارهایی که توسط دشمنان بر ملت ایران تحمیل می شود همچنان با نشاط و بالنده کار خویش را در خدمت رسانی به مردم انجام می دهد.
سرلشکر سلامی خاطرنشان کرد: فعالیتی که امروز بسیجیان انجام می دهند در امتداد فعالیتهایی است که از گذشته تابحال انجام داده اند و در واقع فعالیت آنان حرکت در یک مسیر طولانی و بدون انتهاست که آن هم عرضه خدمت به مردم است.
وی تصریح کرد: امروز هزاران گروهی از بسیجیان به همراه عزیزانمان در وزارت بهداشت و درمان در واقع طرح شهید حاج قاسم سلیمانی را که همان غربالگری خانه به خانه است جهت مقابله با بیماری کرونا انجام میدهند.
فرمانده کل سپاه اضافه کرد: در این مراسم به شکل نمادین بخشی از این تیم ها را در تهران مستقر کردیم. این تیم ها به شکل محل محور پایگاه های سلامت را در پایگاههای مقاومت بسیج بوجود می آورد و این نهضت تا آخر و تا زمانی که ویروس کرونا از بین برود ادامه دارد.
ایشان در ادامه اظهار داشت: همینطور در بخش دیگری از این برنامه کمک های مومنانه ای که در مقاطع مختلف بسیج به کمک نهادهای حمایتی و مردم خیر که از روح انفاق بهره می برند جمع آوری و آماده کرده است را در بین مردم و هم میهنانمان تقسم می کند.
سرلشکر سلامی در انتها تصریح کرد: در این برنامه صدها هزار بسته حمایتی آماده و به مردم عزیزمان تقدیم می شود و این راه هم همچمان ادامه خواهد داشت.
منبع:

1399/09/05
13:09:01
5.0 / 5
1101
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام