فرمانده نیروی هوایی ارتش:

هدف استكبار جهانی درگیر كردن مسلمانان با یكدیگر است

هدف استكبار جهانی درگیر كردن مسلمانان با یكدیگر است

امیر سرتیپ نصیرزاده در دیدار صمیمانه با سربازان اهل سنت نیروی هوایی ارتش هدف استكبار جهانی و صهیونیسم را به راه انداختن جنگ و  و درگیر كردن مسلمانان یكدیگر عنوان نمود


به گزارش خبرگزاری نام به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش در دیدار با کارکنان وظیفه اهل تسنن این نیرو ضمن تبریک ولادت پیامبر اکرم (ص) و هم چنین تبریک هفته وحدت اظهار نمود: مسلمانان جهان چه شیعه و سنی همگی به وحدانیت خدا و پیامبری حضرت محمد (ص) اعتقاد دارند و همه با یک هدف مقدس که ارتقا و اعتلای اسلام در کل جهان است در کنار هم و دوشادوش هم حرکت می نماییم و ملاک برتری افراد تنها میزان تقوای آنها است.

امیر سرتیپ نصیرزاده اضافه کرد: اسلام در ذات و بنیان خود مخالف غارتگری و ظلم سرمایه داران دنیاست و از این جهت آنها از اسلام وحشت دارند، چونکه بقیه ادیان تحریف پیدا کرده اند و تنها دین اسلام است که بدون تحریف باقی مانده و حقانیت و ظلم ستیزی را در بطن خود دارد و تمام تبلیغات سو دشمنان بر ضد اسلام به علت حقانیت این دین و ظلم ستیز بودن آن است.

وی افزود: هدف استکبار جهانی و صهیونیسم از به راه انداختن جنگ های مختلف همچون در افغانستان، عراق، یمن، لیبی و دیگر کشورهای مسلمان، درگیر کردن مسلمان با مسلمان است و معتقدند که باید انرژی و سرمایه مسلمانان در جنگ با خودشان تلف شود و باید تمام مسلمان های جهان از این حربه قدیمی استکبار آگاه و آگاه باشند.
وی ادامه داد: همچون خباثت های دیگر دشمنان اسلام می توان به هجمه اخیر ضد پیامبر اسلام (ص) و توهین به ایشان اشاره نمود که مسلمانان جهان با اعتراض خود نشان دادند که به هیچ وجه تحمل توهین به مقدسات خویش را ندارند.

فرمانده نیروی هوایی ارتش تصریح کرد: پدیده تروریسم تولید آمریکا و انگلستان است و دین اسلام، دین صلح و مهربانی است و همه شما سربازان عزیز باید پیام رسان زنده اسلام در خانواده و شهر خود باشید و با افزایش آگاهی، از مختصات جنگ روانی دشمن اگاه شده و اجازه نفوذ به آنها را ندهید.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین سید احمد قاضی رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش اظهار نمود: تمامی آیات قرآن کریم مباحث اخلاقی است و کل قرآن اخلاق پیامبر (ص) است و طبق حدیثی که از عایشه همسر پیامبر (ص) نقل شده است ده آیه اول سوره مومنون مبین اخلاق حضرت محمد (ص) می باشد.

وی افزود: صفاتی مانند ایمان کامل، برپاداشتن نماز با خشوع، دوری از کار لغو و بیهوده، پاکدامنی، امانت دار و متعهد بودن همچون خصوصیت های پیامبر گرامی اسلام (ص) است که بارها در قرآن به آن اشاره شده است.

حجت الاسلام قاضی اضافه کرد: دین اسلام در ذات خود دین مهرورزی، برادری و برابری است و تنها میزان و ملاک برتری افراد نسبت به یکدیگر میزان تقوای آن هاست و در طول تاریخ و به خصوص در قرن اخیر استعمار جهانی و به خصوص انگلستان و آمریکا با ایجاد گروهک های مختلف و فرقه های ضاله تلاش در تفرقه میان شیعه و سنی و جنگ میان آنها را داشته اند و تا حدودی هم موفق بوده اند، ولی بحمدلله خیلی از نقشه های آنها با روشنگری های علمای دین شکست خورده است.

رئیس اداره عقیدتی سیاسی نهاجا تصریح کرد: در مباحث اعتقادی و اصلی هیچ اختلافی با همدیگر نداریم و همگی با اعتقاد به یگانگی خدا و رسالت آخرین فرستاده او حضرت محمد (ص) دوشادوش هم در مقابل هجمه های دشمنان قسم خورده اسلام ایستاده ایم و برای اعتلا و انتشار اسلام ناب محمدی به سرتاسر جهان از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.
منبع:

1399/08/15
12:18:08
5.0 / 5
1388
تگهای خبر: قاضی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام