رضایی كوچی :

قالیباف به سیستان و بلوچستان سفرمی كند

قالیباف به سیستان و بلوچستان سفرمی كند

به گزارش خبرگزاری نام رئیس كمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: هفته آینده رئیس مجلس به استان سیستان و بلوچستان سفر خواهدنمود و مقرر است از پروژه های عمرانی استان بازدید و مشكلات آنان بررسی شود.محمدرضا رضایی کوچی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به نظارت های میدانی رئیس مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: هفته آینده رئیس مجلس به استان سیستان و بلوچستان سفر خواهدنمود.
وی بیان کرد: در این سفر رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن دیدار مردمی، پیگیر مشکلات استان سیستان و بلوچستان نیز خواهد بود.
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: در امتداد توزیع عادلانه فرصت ها و امکانات، رئیس مجلس شورای اسلامی به سیستان و بلوچستان سفر خواهدنمود و مقرر است در این سفر از یک سو فرصت های بی نظیر استان دیده شود و از طرف دیگر، چالش ها و مشکلات بررسی شود.
رضایی کوچی اضافه کرد: بعضی از اعضای کمیسیون عمران هم در این سفر رئیس مجلس را همراهی می کنند چونکه مقرر است از پروژه های عمرانی بازدید به عمل آید.
وی بیان کرد: باتوجه به عمق مشکلات استان سیستان و بلوچستان، رئیس مجلس شورای اسلامی تصمیم گرفت که به این استان سفر کرده تا مشکلات مردم را بطور جدی پیگیری کند.
نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی گفت: نظارت بر عملکرد دستگاه های اجرائی و پیگیری و تاکید جدی برای حل مشکلات استان سیستان و بلوچستان از اهداف این سفر است.

رضایی کوچی اشاره کرد: در صورتیکه برای حل مشکلات استان سیستان و بلوچستان نیاز به قانون باشد، مجلس آمادگی کامل دارد و در بودجه سال آینده و برنامه هفتم توسعه به این مسئله مهم توجه خواهد شد.


منبع:

1399/07/15
23:07:15
5.0 / 5
1481
تگهای خبر: قانون , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام