خطاب به دولتمردان

نماینده پاكدشت: زمان پاسخگویی بسیار نزدیك است

نماینده پاكدشت: زمان پاسخگویی بسیار نزدیك است

به گزارش خبرگزاری نام نماینده مردم پاكدشت در مجلس اظهار داشت: آقایان سیاستمدار امروز قدر این اجماع مردم در همراهی با دولت را بدانید، چونكه زمان پاسخگویی بسیار نزدیك است.


به گزارش خبرگزاری نام به نقل از ایسنا، فرهاد بشیری در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس در نطق میان دستور با تبریک بازگشایی مدارس، دانشگاه ها و حوزه های علمیه به همه معلمان، اساتید، دانشجویان، طلاب و دانش آموزان اظهار داشت: امیدوارم در این سال تحصیلی بتوانند با ابتکار و تلاش بیشتر از پیش بر کاستی های حادث از این ویروس منحوس چیره شده و اعتلای علمی و فرهنگی کشور را تداوم بخشند.
نماینده مردم پاکدشت در مجلس با اشاره به چهلمین سالگرد دفاع مقدس با استناد به سخنان مقام معظم رهبری، اظهار داشت: هشت سال دفاع مقدس ما، صرفاً یک امتداد زمانی و فقط یک برهه زمانی نیست، بلکه گنجینه عظیمی است که تا مدت های طولانی ملت ما می تواند از آن استفاده نماید، آنرا استخراج و مصرف کند و سرمایه گذاری کند.
این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اینکه «یکی از گنج ها اعتماد به نفسی بود که از رهگذر تکیه بر ارزش ها و آرمان های الهی نصیب ملت مقاوم ما شد و آنها را به پیروزی بزرگ و تاریخ ساز بر دشمنان شان رسانید» اظهار داشت: امروز یکی از راهبردهای تقابل دشمن با ملت انقلابی ما از بین بردن همین اعتماد به نفس، خود باوری و توانایی های ذاتی ما است که خداوند متعال در وجود ملت ما به ودیعه نهاده است.
وی ادامه داد: دشمن به خوبی می داند ملتی که اعتماد به نفس خویش را از دست بدهد به راحتی شکننده شده، زمین گیر و ناتوان می شود.
بشیری در ادامه اظهار نمود: برخی با ساده لوحی، گرانی ها و معضلات اقتصادی را تماما به تحریم نسبت داده، بعنوان خادم مردم در خانه ملت اعلام می کنم که این برداشت نادرست سرپوشی بر روی ناکارآمدی هاست، برای مثال بیشتر از ۵ ماه وزارت مهم صنعت، معدن و تجارت آن هم در کوران تحریم ها با سرپرست اداره می شود، آیا این خطا هم ناشی از تحریم ها است.
وی با انتقاد از شرایط اقتصادی کشور اضافه کرد: آیا مشکلات جامعه با جلسات مجازی و فرمایشات از راه دور حل خواهد شد یا با حضور انقلابی و جهادی صاحبان صندلی های مدیریتی؟
نماینده پاکدشت اضافه کرد: آقایان شما را به خدا به جای توجه به حواشی متوجه متن شوید، امروز متن اقتصاد مردم است، امروز متن سفره خالی مردم است، امروز متن حاشیه نشینی فزاینده کلانشهرها است، بیکاری است، موانع اشتغال و ازدواج جوانان است. امروز متن نوسانات لحظه ای قیمت همه احتیاجات مردم است، اختلاف نجومی بین درآمد مردم با مدیران، قهقهه مستانه آقازاده ها بر مرکب تجملات و به رخ کشیدن فاصله طبقاتی شان. آقایان بیدار شوید.
این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس عنوان کرد: این مردم همان کسانی هستند که سلیمانی ها را تربیت کردند که خاری در چشمان آمریکای جهانخوار شد. آقایان سیاستمدار امروز قدر این اجماع در همراهی با دولت را بدانید چونکه زمان پاسخگویی بسیار نزدیک است.
منبع:

1399/07/06
20:39:00
5.0 / 5
1512
تگهای خبر: دولت , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام