سخنگوی كمیسیون اجتماعی مجلس :

مجلس علت انتصاب امین احمدیان در بیمه البرز را بررسی می كند

مجلس علت انتصاب امین احمدیان در بیمه البرز را بررسی می كند

به گزارش خبرگزاری نام علی بابایی كارنامی اظهار داشت: كمیسیون اجتماعی مجلس علت انتصاب همسر متهم امنیتی در هیئت مدیره بیمه البرز را مورد بررسی قرار می دهد.علی بابایی کارنامی در گفتگو با خبرنگار مهر در واکنش به انتصاب امین احمدیان، همسر یک متهم امنیتی در هیئت مدیره بیمه البرز اظهار داشت: خط قرمز مجلس شورای اسلامی این است کسانی که دوتابعیتی هستند یا فتنه ای ضد کشور راه می اندازند و منافع ملی کشور را زیر سوال می برند، در ارکان نظام به کار گرفته نشوند.
وی بیان نمود: البته ما موافق رقابت های قانونی سیاسی و طرفدار آزادی افکار و اندیشه هستیم اما کسانی که از قانون عدول می کنند و ضد منافع ملت و نظام اقدامات ساختارشکنانه انجام می دهند، نباید در ارکان نظام به کار گرفته شوند و موضع مجلس نسبت به این افراد منفی است.
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اساسا این کمیسیون علت انتصاب احمدیان در هیئت مدیره بیمه البرز را مورد بررسی قرار می دهد، چون که ما هنوز درباره چند و چون این مساله اطلاع دقیقی نداریم.
نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در صورتیکه برای کمیسیون اجتماعی مجلس محرز شود که وزارت کار صلاحیت این فرد را تأیید کرده است و مستنداتی در این حوزه به دست بیاوریم، اساسا به شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تذکر می دهیم تا نسبت به چنین تصمیماتی تجدیدنظر کند.
به گزارش خبرگزاری نام به نقل از مهر، چند روز قبل امین احمدیان، همسر بهاره هدایت، متهم امنیتی فتنه ۸۸ و ابان ۹۸ توانست به نمایندگی از صندوق بیمه روستایی و عشایری به عضویت در هیأت مدیره بیمه البرز درآید. (اینجا بخوانید)


منبع:

1399/06/29
14:57:53
5.0 / 5
1964
تگهای خبر: قانون , متهم , مجلس , نمایندگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام