در بیانیه نمایندگان مطرح شد؛

مجلس به دنبال ایجاد تحول ملموس در وضعیت اقتصادی مردم است

مجلس به دنبال ایجاد تحول ملموس در وضعیت اقتصادی مردم است

به گزارش خبرگزاری نام نمایندگان مجلس با صدور اطلاعیه ای ضمن تقدیر از فرمایشات رهبر انقلاب درباره مجلس آورده اند: ما نمایندگان، عزم خویش را جزم كرده ایم ودر پی آن هستیم كه در وضعیت اقتصادی كشور تحولی ملموس ایجاد نماییم.به گزارش خبرگزاری نام به نقل از مهر، علی کریمی فیروزجایی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی امروز (چهارشنبه) بیاینه تقدیر نمایندگان از فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار تصویری با نمایندگان را قرائت کرد.
در این بیانیه آمده است: رهبر عزیز؛ ما نمایندگان مردم در مجلس یازدهم، برای انجام این مسئولیت خطیر عزم خویش را جزم کرده ایم و یکصدا و همدل به دنبال آن هستیم که در وضعیت اقتصادی کشور تحول اساسی و ملموسی ایجاد نماییم.
متن کامل این بیانیه بدین شرح است:
«بیانات حضرتعالی برای فرزندانتان بسیار دلنشین، خوشحال کننده و البته تعهد آور بود. افتخار و عزت نمایندگی ملت ایران که گوهری نزد نمایندگان ملت است به خودی خود مسئولیت سنگینی است. ولی توصیفات شما از مجلس یازدهم بعنوان مجلس امید و انتظار و یکی از قوی ترین و انقلابی ترین مجالس پس از انقلاب مسئولیت مضاعفی را بر دوش نمایندگان گذاشت. از حسن توجه و لطف پدرانه حضرت عالی در حق مجلس یازدهم و نمایندگان سپاسگزاریم و امیدواریم در ادامه این مسیر با تاسی به سفارش های حضرتعالی بتوانیم با استفاده از ظرفیت های مغفول مانده در جهت بهبود زندگی مردم بخصوص محرومان و مستضعفان عمل نماییم.
ما نمایندگان مجلس برای این مسئولیت خطیر عزم خویش را جزم کرده ایم ویک صدا به دنبال آن هستیم که در وضعیت اقتصادی کشور تحولی ملموس ایجاد نماییم. در همین راستا با تمام توان خود و با استفاده از تمامی ظرفیت های قانونگذاری و نظارتی مجلس تصویب و پیگیری بسته اقتصاد مردمی را که شما هم بر اجرای آن تاکید کرده اید، محور برنامه مجلس یازدهم قرار می دهیم. ما نمایندگان به حضرتعالی و مردم متعهد می شویم ضمن پایبندی به سوگند شرعی در پاسداری از اسلام و نگهداری از دستاوردهای انقلاب به بهترین شکل، امید و انتظار حضرتعالی را برآورده نماییم و با در نظر داشتن اصول انقلاب و پرهیز از آفت ها به نتیجه مطلوب برسیم.
ما نمایندگان با تقویت بیشتر از پیش نظارت بر رفتار نمایندگان می توانیم گامی بلند در جهت صیانت از مقام نمایندگی برداریم. سفارش ها و تذکرهای حضرتعالی در ابتدای فعالیت این مجلس نعمت بزرگی است که مخاطرات را برای ما روشن کرده و بی گمان چراغ راه تمامی نمایندگان خواهد بود تا به دور از برخورد غیر منطقی مسیر پیگیری مسائل اصلی کشور را دنبال نماییم و در این راه بمانیم.
در این مسیر پرفراز و نشیب صمیمانه متشکر دعای خیر شما هستیم و از ایزد منان سلامت و عزت روز افزون حضرتعالی تحت عنایت خاصه بقیه الله (عج) را می خواهیم.»
منبع:

1399/04/25
14:58:11
5.0 / 5
2590
تگهای خبر: زندان , قانون , مجلس , نمایندگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام