اینستاگردی؛

مرد پشت پرده اصلاحات، مسئول وضعیت بد معیشتی مردم

مرد پشت پرده اصلاحات، مسئول وضعیت بد معیشتی مردم

محمد مهدی توسلی فعال رسانه ای در صفحه شخصی اینستاگرام خود نوشت: مرد پشتِ پرده اصلاحات بالاخره بیرون آمد و او مسئول وضعیت بد معیشتی مردم است.


به گزارش خبرگزاری نام به نقل از مهر، محمد مهدی توسلی فعال رسانه ای در صفحه شخصی اینستاگرام خود نوشت: "مرد پشتِ پرده اصلاحات بالاخره بیرون اومد؛ «موسوی خوئینی ها» همان مردی که امروز تلاش دارد صندلی خویش را به عقب براند، در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ هم باز از روحانی حمایت می کند؛ همان روحانی که در ۴ سال اول نه تنها گلی به سر مردم نزد بلکه مشخص بود چطوری با نخ و سوزن یواش یواش داره جیب مردم رو کوچیک و کوچیک تر می کنه ولی باز موسوی خوئینی ها به از روحانی حمایت کرد. البته نمی گردد فقط مبحث حمایت شخصیت های اصلی اصلاحات مثل موسوی خوئینی ها و سعید حجاریان را نوعی سیاسی کاری دانست، سیاست رویه مواضع و رخدادهاست ولی آنچه در واقعیت پیروزی های انتخاباتی این اشخاص حاصل می شود در لایه های اقتصادی و منافع شخصی در اقتصاد است که در یادداشت های بعدی در مورد آن صحبت خواهیم کرد. اما مسئول وضعیت تنگناهای این روزهای مردم کیه؟
باید یادمان باشد و آنهایی که یادشان نمی آید به یادشان بیاوریم که مجمع روحانیون مبارز با دبیر کلی موسوی خوئینی ها و ریاست شورای مرکزی محمد خاتمی بیانیه صادر کرد و از مردم خواست با رأی «قاطع» از روحانی حمایت کنند. این یادآوری از آن جهت نیست که فقط مبحث را در حد مساله سیاسی و یا حزبی تعبیر نماییم که کارکردش تا روز انتخابات است. در واقع کارکرد مجمع روحانیون و موسوی خوئینی ها در دولت روحانی از همان شنبه ی پس از انتخابات شروع می شود؛ اول از همه از آنجایی که تیم اقتصادی کابینه دولت روحانی به کسانی واگذار می شود که همفکران و همراهان سیاسی و اقتصادی آقایان موسوی خوئینی ها و محمد خاتمی هستند....
همان تیمی که سال قبل در مطلبی به تفصیل درباره آنها نوشتم و در زیر قلمم آوردم که «کوچیک شدن سفره مردم نتیجه عملکرد اصلاح طلب ترین شخصیت های دولت می باشد.
این عملکرد از کجا نشأت می گیرد؟ از نظریه های اداره کشور موسوی خوئینی ها! حرف من نیست. روزنامه اصلاح طلب آرمان ملی می نویسد: مجمع روحانیون مبارز را باید تشکلی دانست که نقش پدری برای جریان اصلاحات دارد و مواضع اعضای آن بخصوص آیت ا… موسوی خوئینی ها، سیدمحمد خاتمی و عبدا… نوری در تصمیمات جریان اصلاحات تأثیرگذار بوده است.
این بخشی از همان گزارشی است که اواخر سال قبل روزنامه آرمان ملی می نویسد و تیترش را هم می زند: «وفاداری ۶ و نیم ساله مجمع روحانیون به روحانی»! باز هم امکان دارد بگویید این حرف ها دلیل نمی گردد که موسوی خوئینی ها در اداره دولت نقش داشته باشد ولی باز هم جواب این سوال را همان اعضای مجمع روحانیون می دهند. آنها به صراحت می گوید: نزدیکترین عضو مجمع روحانیون که با روحانی ارتباط نزدیکی دارد سیدمحمد خاتمی است که جلساتی میان آنها برای «پیشبرد امور کشور» برگزار می شود! دقت کنید برای پیشبرد امور کشور!
محمد مقدم عضو مجمع روحانیون در تکمیل این بحث می گوید: «ممکن است مجمع روحانیون بعنوان تشکل، ارتباط منسجم و منظمی نداشته باشد ولی شخصیت هایی که در آنجا هستند، ارتباط داشته اند. رئیس دولت اصلاحات که رئیس مجمع هستند که گاهی با آقای رئیس جمهوری دیدار و ملاقات دارند و گفت وگوهایی انجام می گیرد. به نظر من این ارتباط حفظ شده و حفظ خواهد شد».
حالا که وضع نارضایتی مردم از عملکرد اصلاح طلبان به اوج خود رسیده که رئیس شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارزِ موسوی خوئینی ها اعتراف می کند دیگر مردم به ما رأی نمی دهند کاری می کند که مرد پشتِ پشتِ پرده اصلاحات بیرون بیایید و تلاش کند از رویکرد فرار رو به جلو استفاده نماید اما این بازی تکراری برای مردم نخ نما شده و به جایی نمی رسه. "
1399/04/08
23:35:34
5.0 / 5
2400
تگهای خبر: دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
لینک دوستان خبرگزاری نام
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام