علیرضا بیگی :

مجلس پرچمدار تحول خواهی باشد

مجلس پرچمدار تحول خواهی باشد

به گزارش خبرگزاری نام عضو فراكسیون انقلاب مجلس با اشاره به اینكه مجلس یازدهم باید پرچمدار تحول خواهی باشد، اظهار داشت: نباید اجازه دهیم فسیل های انقلاب در مناصب مهم مدیریتی كشور حضور داشته باشند.احمد علیرضابیگی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری پیرامون ضرورت ایجاد تحول در کشور، اظهار داشت: متأسفانه جمهوری اسلامی در مبحث عدالت که از مطالبات مردم در روند انقلاب بود، گرفتار پس رفت و ارتجاع شده است بنابراین عدالت طلبی باید بعنوان رکن تحول خواهی مورد توجه قرار گیرد.
نماینده مردم تبریز اظهار داشت: مجلس یازدهم باید بستر تحقق عدالت اجتماعی را فراهم نموده و مناسبات ظالمانه که باعث تضییع حقوق مردم شده را از بین ببرد.
بیگی در این راستا اصلاح نظام بانکی، اصلاح قوانین مربوط به خصوصی سازی، اصلاح قوانین مربوط به توسعه اجتماعی و فراهم کردن بستر تحقق عدالت در جامعه را ضروری خواند.
وی خاطرنشان کرد: مجلس یازدهم باید پرچمدار تحول خواهی بعنوان مطالبه رهبر انقلاب باشد و در قالب وظایف نظارتی خود بداند که جمهوری اسلامی نیازمند تحول اساسی است و مجلس باید در جهت بر هم زدن برخی مناسبات ظالمانه که اسباب ناامیدی مردم را فراهم نموده است، حرکت کند. آفتی که دامن گیر انتخابات مجلس یازدهم و کاهش مشارکت مردم شد.
بیگی اضافه کرد: متأسفانه مجلس دهم ظهور و بروز خوبی در قالب نظام انقلاب اسلامی نداشت که این امر باعث ناامیدی مردم شد. مجلس باید مناسبات قانونی و غیر قانونی که باعث ظلم به مردم و به تاراج رفتن ثروت های آنان می شود را از بین ببرد. عضو فراکسیون انقلاب تاکید کرد: مجلس یازدهم باید تکلیف افراد فسیلی که امروز مقابل انقلاب ایستاده اند و روند تحول در جمهوری اسلامی را کند کرده اند را روشن کند و اجازه ادامه مدیریت آنها در مناصب مهم مدیریتی و اجرایی را ندهد.

1399/03/14
21:47:36
5.0 / 5
2699
تگهای خبر: قانون , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام