تذكرات كتبی نمایندگان مجلس به مسؤلان اجرایی كشور

تذكرات كتبی نمایندگان مجلس به مسؤلان اجرایی كشور

خبرگزاری نام: یك عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تذكرات كتبی نمایندگان مجلس به مسؤلان اجرایی كشور را قرائت كرد.


به گزارش خبرگزاری نام به نقل از ایسنا، محمدعلی وكیلی در جلسه علنی امروز (سه شنبه) تذكرات كتبی نمایندگان مجلس به مسؤلان اجرایی كشور را قرائت كرد.
حسینعلی حاجی دلیگانی به وزیر جهاد كشاورزی: در شرایطی كه ذرت وارداتی برای مصرف نهاده های دامی وارد كشور می شود، استفاده از آن با استفاده از ارز دولتی در صنایع تولید پفك چیست؟ به رئیس جمهور: تسریع در اصلاح قیمت خرید تضمینی گندم. به وزیر كشور: ضرورت اتخاذ تدبیر برای جبران كسری بودجه سال قبل شهرداری ها از بودحه سنواتی.
سید حمیده زرآبادی به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: تسریع در رفع مشكل ارتباطی و اینترنتی روستاهای حوزه انتخابیه. به وزیر كشور و نیرو: تسریع در جابه جایی تیرهای برق برای اجرای طرح های هادی روستاهای حوزه انتخابیه. به وزیر كشور: تسریع در اجرای طرح هادی. تكمیل و بهسازی معابر روستاهای حوزه انتخابیه.
سید ناصر موسوی لارگانی به وزیر صمت: تسریع در تحویل خودرو های ساندرو ثبت نامی از جانب شركت سایپا پس از گذشت یك سال از موعد تحویل. به رئیس جمهور، جهاد كشاورزی و دادگستری: ضرورت برخورد جدی با سلطان واردات جو در كشور وجلوگیری از تضییع حقوق كشاورزان. به رئیس جمهور: ضرورت بهره مندی جانبازان بالای 70 درصد از امتیازات ویژه خانواده های شهدا.
این خبر تكمیل می شود...منبع:

1398/07/02
13:42:57
5.0 / 5
4740
تگهای خبر: دادگستری , دولت , مجلس , وكیل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام