ربیعی:

واكنش انسان ها برای حفاظت از جان طبقاتی است

واكنش انسان ها برای حفاظت از جان طبقاتی است

به گزارش خبرگزاری نام سخنگوی دولت در یادداشتی با عنوان «مد كرونایی» نوشت: هرچقدر كرونا، ویروس بی تفاوت، بی عاطفه و ضد طبقه ای است اما واكنش انسان ها برای حفاظت از جان هم طبقاتی است.


به گزارش خبرگزاری نام به نقل از ایسنا، علی ربیعی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: «کرونا ناشناخته و بی رحم یک دفعه ظاهر شد. هرچیز ناشناخته ای در ابتدا باعث هراس می شود اما گویی این خصلت انسان است که به سرعت دست به انطباق پذیری می زند. چون زندگی جاری است، جامعه به هرچیزی عادت می کند حتی پدیده نوظهور و کشنده ای مثل کرونا.
همین چند وقت پیش، بعد از اعلام ابتلای چند مورد کرونا در کشور، ماسک به شکل بی سابقه ای در داروخانه ها نایاب شد. به خاطر دارم در ایام اول شیوع ویروس کرونا، با یکی از دوستانم که یکی از اعضای خواده اش، بیماری زمینه ای داشت به داروخانه ای برای خرید ماسک رجوع کردیم. غروب پنج شنبه اول اسفند ماسک که پیش از این تاریخ، ارزش مالی ناچیزی داشت به قیمت بیست و پنج هزارتومن به دوست همراه من به فروش رسید.
امروز، آگهی بالا را در فضای مجازی دیدم. جالب است که ماسک های لاکچری باقیمت دویست و پنجاه هزارتومان هم به بازار آمده و مشتری خاص خویش را در کشور دارد. گفتیم که زندگی جریان دارد حتی در اضطراب از مرگ، مُد راهی برای خود باز می کند.
هرچقدر کرونا، ویروس بی تفاوت، بی عاطفه و ضد طبقه ای است اما واکنش انسانها برای حفاظت از جان هم طبقاتی است.»1399/02/10
23:40:54
5.0 / 5
2884
تگهای خبر: دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
لینک دوستان خبرگزاری نام
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام