از سوی جهانگیری:

نصاب معاملات قانون برگزاری مناقصات در سال 1399 ابلاغ گردید

نصاب معاملات قانون برگزاری مناقصات در سال 1399 ابلاغ گردید

خبرگزاری نام: معاون اول رئیس جمهور مصوبه هیئت وزیران با موضوع تعیین نصاب معاملات موضوع قانون برگزاری مناقصات برای مناقصات كوچك، متوسط و بزرگ در سال 1399 را به وزارت امور اقتصادی و دارایی ابلاغ نمود.


به گزارش خبرگزاری نام به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، مصوبه هیئت وزیران با موضوع تعیین نصاب معاملات موضوع قانون برگزاری مناقصات برای مناقصات کوچک، متوسط و بزرگ در سال ۱۳۹۹ را به وزارت امور اقتصادی و دارایی ابلاغ نمود. بر طبق این گزارش، نصاب معاملات کوچک تا سقف ۴۵۰ میلیون ریال، معاملات متوسط با مبلغ بیش از سقف معاملات کوچک و تا سقف چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و معاملات بزرگ با مبلغ برآورد اولیه بیش از چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال، معین شد.
افزون بر این، نصاب معاملات یاد شده، به مواردی که معامله به صورت مزایده انجام می شود، تسری می یابد. گفتنی است، مطابق قانون برگزاری مناقصات، وزارت امور اقتصادی و دارایی مکلف است در ابتدای هر سال، نصاب معاملات را بر طبق شاخص بهای کالاها و خدمات اعلام شده توسط بانک مرکزی، جهت تصویب به هیئت وزیران پیشنهاد نماید.


منبع:

1399/02/08
14:34:07
5.0 / 5
2841
تگهای خبر: ابلاغ , خدمات , دولت , قانون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام