59 پرونده در شورای حل اختلاف مستقر در زندان زنان استان تهران به سازش ختم شد

59 پرونده در شورای حل اختلاف مستقر در زندان زنان استان تهران به سازش ختم شد

خبرگزاری نام: با تلاش اعضاء شعبه 2907 مجتمع شماره 30 شورای حل اختلاف تهران مستقر در ندامتگاه شهرری (ویژه بانوان) پنجاه و نه فقره پرونده با سازش مختومه شد.


به گزارش خبرگزاری نام به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی شورای حل اختلاف استان تهران با تلاش قاضی، اعضاء و دبیران شعبه 2907 مجتمع شماره 30 شورای حل اختلاف تهران مستقر در ندامتگاه شهرری، 59 فقره پرونده که 34 فقره از آنها مربوط به اسفند 1398 و 25 فقره از آنها متعلق به فروردین 1399 می باشد به سازش ختم شد. همین طور یک مورد از آنها نیز قتل عمد بود که با تلاش صبورانه اعضای شورای حل اختلاف و گذشت اولیاء دم، مددجو از زندان آزاد و به آغوش گرم خانواده خود بازگشت.
در بین این پرونده ها مشارکت در سرقت مسلحانه از طلافروشی و مشارکت در نزاع دسته جمعی و بی نظمی در نظم عمومی، 5 مورد ضرب و جرح عمدی و 11 فقره کلاهبرداری نیز بوده است که تلاش خستگی ناپذیر قاضی و اعضاء محترم شعبه و گذشت شاکیان، پرونده ها را با سازش مختومه کرد و باتوجه به بخشنامه ریاست قوه قضائیه درباب رسیدگی به وضعیت زندانیان در روزهای کرونا، موجبات آزادی یا مرخصی تمام آنها به جز یک فقره آن هم به جهت اهتمام به حفظ امنیت جامعه را فراهم آورد.
منبع:

1399/02/06
14:17:36
5.0 / 5
2715
تگهای خبر: پرونده , زندان , قاضی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام