معاون اول رییس جمهور تاكید كرد:

برنامه دولت در سال رونق تولید، حمایت همه جانبه از بخش های مختلف تولیدی است

برنامه دولت در سال رونق تولید، حمایت همه جانبه از بخش های مختلف تولیدی است

به گزارش خبرگزاری نام جلسه بررسی نحوه پشتیبانی از بخش تولید و صنعت كشور در سال های ۹۸ و ۹۹ به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار گردید.


به گزارش خبرگزاری نام به نقل از ایسنا، اسحاق جهانگیری در این نشست با بیان اینكه برنامه دولت در سال رونق تولید حمایت همه جانبه از بخش های مختلف تولیدی است، تصریح كرد: باید برنامه ریزی دقیقی برای حمایت ویژه از طرح ها و تولیدات صادرات محور، طرح های محرك و پیشران اقتصاد، بخش مسكن و تولیدات اشتغال زا و زودبازده بخصوص در بخش كشاورزی داشته باشیم.
در این نشست كه برخی وزرا و نمایندگان دستگاههای ذیربط هم حضور داشتند، با توجه به این كه بخش قابل توجهی از تسهیلات بانكها در انتها سال صرف تامین سرمایه و قراردادهای موجود و سایر اولویت های تعیین شده نظیر خسارت دیدگان سیل و غیره خواهد شد؛ مقرر شد رئیس كل بانك مركزی جلسات ویژه ای با بخش های صنعت، كشاورزی، مسكن و گردشگری برگزار و ضمن نهایی كردن اولویت های سال ۹۸ برای حداقل ۱۰۰ هزار میلیارد تومان از منابع بانكی برنامه ریزی ویژه ای در چهار حوزه فوق انجام دهند و تصمیمات را ابلاغ كنند.
در این جلسه همینطور مقرر گردید جلسات دیگری برای حل مشكلات مالیاتی، تامین اجتماعی، بهبود فضای كسب و كار و غیره در جهت رونق تولید برگزار گردد.
همینطور معاون اقتصادی رئیس جمهور مأموریت یافت برنامه ویژه ای برای افزایش سرمایه گذاری تدوین و عرضه نماید.1398/06/28
22:55:03
5.0 / 5
4473
تگهای خبر: ابلاغ , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام