عضو مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس:

با تعطیل كردن شهرها می توان مانع شیوع ویروس كرونا شد

با تعطیل كردن شهرها می توان مانع شیوع ویروس كرونا شد

خبرگزاری نام: هرمزگان عضو مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: به نظرم سلامت مردم در اولویت است و هیچ موضوع دیگری اولویت ندارد و باید برای حفظ جان و سلامت مردم ممنوعیت و تعطیلی شهرها را برای ممانعت از شیوع ویروس كرونا به اجرا درآوریم.احمد مرادی شب گذشته(پنجم فروردین ماه) در جمع خبرنگاران، اضافه كرد: به نظر بنده تنها راه كاهش شیوع ویروس كرونا و حفاظت از انتقال آن ممنوعیت در تردد، ورود و خروج شهرهاست و باید برای مدتی تمامی فعالیت ها تعطیل شود تا بتوانیم از شیوع ویروس كرونا پیشگیری نماییم.

وی با اعلان اینكه متأسفانه طبق آمار اعلام شده از طرف مسئولان كشوری بیش از ۸ میلیون سفر در روزهای نوروز به ثبت رسیده یعنی مردم هنوز این مساله و ماندن در خانه را جدی نگرفته اند، اشاره كرد: باید رئیس جمهور نیز جدی تر و قاطع تر در این مساله ورود كند و به صورتی سفر كردن و تردد را ممنوع كند.

مرادی با اشاره به اینكه باید استاندار هرمزگان از طرق شورای تامین استان نیز مصوبه منع تردد و ورود و خروج از استان هرمزگان را عملیاتی كند، افزود: باید مانع از ورود هر خودرو و گردشگری به غیراز مراتب ضروری نیز شویم و دیگر پرسیدن اینكه "برای چه آمدی یا می خواهی وارد شوی" معنا ندارد بلكه باید از هرگونه ورود و خروجی ممانعت به عمل آید.

این نماینده مجلس با اعلان اینكه استاندار هرمزگان عدم اجرای ممنوعیت های كلی یا تعطیلی فعالیت ها را در اقتصاد می داند، اشاره كرد: به نظرم سلامت مردم در اولویت است و هیچ موضوع دیگری اولویت ندارد و باید برای حفظ جان و سلامت مردم این ممنوعیت و تعطیلی را به اجرا درآوریم.

نماینده منتخب نخست حوزه مركزی هرمزگان در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی درباب عدم تائید این انتخابات از طرف شورای نگهبان تاكنون، بیان كرد: بعد از برگزاری انتخابات نیز شكایت هایی از برگزاری انتخابات مجلس در حوزه مركزی بندرعباس نیز به هیئت اجرایی نیز ارسال شد.

وی با اعلان اینكه قبل از برگزاری انتخابات به استاندار هرمزگان اعلام كردم بنده نماینده تمامی مردم حتی طرفداران سایر داوطلبین هستم، اشاره كرد: خواسته بنده از استاندار این بود كه مراقب كارهای بیرون و درون شعبه بعضی از داوطلبین باشد.

مرادی افزود: متأسفانه انتخابات شورای پنج اسلامی شهر بندرعباس نشان داد مشكلاتی در این خصوص وجود دارد و با تمامی اختیاراتی كه در هیئت نظارت داشتم ۳۴ صندوق بازشماری شد و مشخص شد كه تخلفاتی صورت گرفته است.

این نماینده مجلس با اشاره به اینكه بنده نگران خودم نبوده و نیستم بلكه برای سایر نامزدها نگران بودم، اظهار نمود: شكایت هایی به دست شورای نگهبان رسیده و در حال رسیدگی به این مساله هستند و تماس هایی با استاندار، ائمه جمعه، اعضای هیئت نظارت و حتی بنده هم صورت گرفته است.

وی با اعلان اینكه همگی باید از تصمیم شورای نگهبان تمكین نماییم، اشاره كرد: بنده اهل پیش داوری نبوده و نیستم و همگی منتظر تصمیم شورای نگهبان درباب نتیجه انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه مركزی استان هرمزگان هستیم.

مرادی با اشاره به اینكه بنده به این مساله اطمینان دارم كه انسان های منصفی در شورای نگهبانی حضور دارند و بطور قطع تصمیم نهایی منصفانه ای خواهند گرفت، افزود: باید اعتراف كرد به طوركلی شاهد كارهای ناپسندی از طرف برخی داوطلبین در انتخابات مجلس بودیم كه زیبنده استان هرمزگان و مردمانش نبود.

وی با اشاره به اینكه نباید عقل، شعور، استقلال و آگاهی مردم را با پول بخریم، اشاره كرد: یك نماینده باید چهار سال تمامی تلاش خودرا به كار ببندد تا در انتخابات بدون نیاز به پول و وعده مردم به او اعتماد كنند نه آنكه دست به كارهای به دوراز اخلاق بزند.

عضو مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی درانتها اظهار داشت: شورای نگهبان با كمك دستگاه قضایی باید تصمیمی بگیرند كه دیگر شاهد رخ دادن چنین اتفاقاتی در انتخابات استان هرمزگان خصوصاً شهر بندرعباس نباشیم.
1399/01/06
12:43:33
5.0 / 5
3867
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام