برنامه های دكتر زهرا مهدی زاده كاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس ۹۸

برنامه های دكتر زهرا مهدی زاده كاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس ۹۸

خبرگزاری نام: یازدهمین دوره انتخابات مجلس، دوم اسفند ۹۸ برگزار می گردد. دكتر زهرا مهدی زاده، دكترای برنامه ریزی شهری یكی از كاندیداهای این دوره انتخابات است.زهرا مهدی زاده دارای ۱۱ سال سابقه مدیرتی اجرایی در حیطه شهرداری و شهرسازی تهران، فرزند ایثارگر و حافظ قرآن است؛ وی یكی از كاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس است.
وی دارای سوابقی اثرگذار است كه می توان به همكاری با تعاونی مسكن های مختلف از جانب دفتر خدمات الكترونیك شهرداری، كمك به راه اندازی مدرسه و خیریه اشاه كرد. دكتر مهدی زاده یك زن كارآفرین است كه توانسته برای نیروهای ناشنوا هم اشتغال زایی كند.
وی تابحال چندین جلد كتاب و مقالات علمی پژوهشی تالیف و ثبت كرده است.

دكتر زهرا مهدی زاده از مردم خواست كه در انتخابات شركت نمایند و بیان نمود: «برادرم، خواهرم، هم وطنم، نگذارید خون سردار دل ها، حاج قاسم سلیمانی پایمال شود.»
وی به حساس بودن این دوره از انتخابات مجلس نسبت به دوره های قبل اشاره نمود و اظهار داشت: «به پا خیزید و هم بستگی ملی و شور حسینی خویش را به معركه حضور بگذارید. سهم شما تنها یك انگشت است، باشد با این انگشت مشتی محكم بر دهان دشمنان اسلام بزنید. هم اینك قدوم سبزتان را در انتخابات مجلس پاس میدارم و از حضورتان متشكرم.»
وی در مورد وظایف نماینده مجلس اظهار داشت: «یك نماینده رسالتش رسیدگی به مشكلات مردم است. نماینده یعنی كسی كه با مشكلات مردم آشنا باشد و بتواند برای این مشكلات راهكار و چاره عرضه نماید.»
زهرا مهدی زاده بیان كرد كه وی با عنایت به تخصصی كه دارد و با عنایت به مشكلات اجتماعی، اقتصادی و معیشتی مردم و همینطور با عنایت به فرمایشات رهبری در خصوص حضور جوانان در مجلس برای ایجاد مجلسی متخصص، كارآمد و جوان بر خود واجب دانسته تا با عنایت به تخصص، تجربه، توانایی ها و همینطور طرح و برنامه هایی كه برای آتی دارد، در این امر شركت نماید و به امید خدا و رای مردم بتواند این مشكلات را حل و به دوش بكشد.
وی در انتها ادامه داد كه رسیدن به ثبات اقتصادی در كشور و محرومیت زدایی و فقزر زدایی را در راس برنامه های خود قرار داده است. فراهم آوردن امكانات اشتغال و تولید و درآمد برای بیكاران از طریق آماده سازی آنها برای شركت مؤثر در بازار كار هم باید مورد توجه قرار گیرد.
مهدی زاده پشتیبانی از فرهنگیان، كارآفرینی برای زنان و ناشنوایان، ایجاد فضای امید شهری و همینطور پشتیبانی از بخش خصوصی و اصلاح ساختار مدیریتی را در اولویت برنامه های خود قرار داده است.
علاقه مندان برای آگاهی از برنامه های دكتر مهدی زاده می توانند بر روی لینك كلیك كنند. مشاهده ویدئو برنامه های دكتر زهرا مهدی زاده

1398/12/05
14:25:50
5.0 / 5
3965
تگهای خبر: حكم , خدمات , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام