دوربین های مداربسته زندان رجایی شهر راز فوت زندانی را آشكار كرد

دوربین های مداربسته زندان رجایی شهر راز فوت زندانی را آشكار كرد

به گزارش خبرگزاری نام با بررسی دوربین های مداربسته زندان رجایی شهر توسط بازجو كشیك قتل، راز فوت یكی از زندانیان در پرونده وی به ثبت رسید.


به گزارش خبرگزاری نام به نقل از روابط عمومی زندان رجایی شهر، روز دوازدهم بهمن ماه زندانی م. ع كه به جرم آدم ربایی، سرقت مقرون به آزار و عمل منافی عفت عمومی به هفت سال حبس محكوم شده و از بهمن ماه سال ۹۳ تحمل حبس می كرد، به دلیل شتاب در راه رفتن به سمت فروشگاه هواخوری، تعادلش را از دست داده و با شدت به زمین خورد.
برپایه این گزارش، با اعزام فوری این زندانی به بیمارستان زندان و معاینه توسط پزشك اورژانس مشخص شد وی در همان لحظات اولیه بر اثر شدت ضربه به سر، جان خویش را از دست داده است.
با بیان خبر فوت این زندانی به بازجو كشیك قتل، وی بلافاصله در زندان حضور یافته، ضمن بررسی صحنه حادثه، كنترل دقیق دوربین های مداربسته و دریافت اظهارات زندانیان دیگر و نظریه پزشك اورژانس، دستور انتقال جسد به پزشكی قانونی را صادر كرد.
با تأیید علت مرگ توسط پزشكی قانونی، جسد متوفی جهت امور تدفین تحویل خانواده اش گردید.
روابط عمومی زندان رجایی شهر، ضمن تسلیت به خانواده این زندانی، اعلام می نماید لوح فشرده لحظات بروز این حادثه در اختیار مقامات قضایی قرار دارد.1398/11/19
21:02:21
5.0 / 5
4750
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لینک دوستان خبرگزاری نام
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام