رییس سازمان بسیج مستضعفین:

دشمن نمی تواند روحیه مقاومت ایرانیان را نادیده بگیرد

دشمن نمی تواند روحیه مقاومت ایرانیان را نادیده بگیرد

به گزارش خبرگزاری نام ایسنا/كرمان رئیس سازمان بسیج مستضفین اظهار داشت: دشمن نمی تواند این قدرت فرهنگی و روحیه مقاومت را نادیده و دست كم بگیرد و باید این روحیه مقاومت را تكثیر و در مقابله با كار دشمن، این روحیه را تقویت نماییم.


سردار"غلامرضا سلیمانی" شامگاه چهارشنبه در نخستین رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال بسیج استان كرمان اظهار نمود: این رویداد كار خوبی است كه در سراسر كشور در حال انجام می باشد و هنرنمایی شما جوانان ولایتمدار می تواند این باور را در ما تقویت كند همانطور كه در هر مبحث علمی، فنی و فناورپایه جوانان با روحیه انقلابی وارد شدند و به سرعت توانستند قله های رفیع پیشرفت را فتح كنند، در عرصه فضای مجازی و صنعت دیجیتال هم خارج از این مساله نیست.
وی با اشاره به اینكه فضای مجازی در كشور ما برای جوانان یك عرصه جدید به حساب می آید، اضافه كرد: با توانایی كه جوانان انقلابی كشور اسلامی دارند و با ذكاوت و هوشمندی كه برادران و خواهران ما در این حوزه دارند این نوید را به ملت ایران می دهد كه پیشرفت در عرصه فضای مجازی و سرعت پیشرفت ما در این فضا چندین برابر سرعت پیشرفت كشورهای دیگر خواهد بود.
سلیمانی خاطرنشان كرد: امروز در مبحث مقابله با عملیات روانی گسترده دشمن هم در ارتباط با هجمه فرهنگی و جنگ نرم و هم در عرصه اقتصادی می توانیم استفاده حداكثری از فضای مجازی ببریم و هم در شكستن محاصره روانی دشمن كه تنها با تاكید بر عملیات روانی گسترده و پشت سر هم و مستمر می خواهد به روحیه جوانان ما خلاء وارد كند كه امید به آینده را از دست بدهند.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینكه همین دشمن در همه عرصه های واقعی از ملت ایران شكست خورده، بیان نمود: محاصره اقتصادی و تروریسم اقتصادی ترامپ شكست خورد، تهدید به حمله نظامی، استفاده از ایجاد فتنه و آشوب در كشور شكست خورد. حتی زمانی كه حاج قاسم سلیمانی را به شهادت رساند، تصور می كرد یك موفقیت برای اوست، اما دیدیم چه شكستی بر قدرت و هیبت امریكا وارد شد و در تمام جهان و حتی كشورهای غربی مردم بلند شدند و تصاویر شهید سلیمانی را به دست خود گرفته و به میدان آمدند.
وی ادامه داد: این شكست برای امریكاست و همه این شكست ها در فضای حقیقی بر دشمن تحمیل شده و دشمن مجبور به پذیرفتن این شكست ها شده و فقط می خواهد در فضای مجازی و با استفاده از گسترش این فناوری ناامیدی و ایجاد یاس نسبت به آینده را در افكار عمومی حاكم كند.
سلیمانی با اشاره به اینكه نرخ رشد بالایی در استفاده از اینترنت و فضای مجازی در كشور داریم، اظهار نمود: باید تلاش نماییم این محاصره روانی را بشكنیم. ما یك كشور ثروتمند و قدرتمند هستیم و مردم ما با مردمی عزت و شرافت هستند و كمتر ملتی مانند ایران در دنیا هستند و در واقع می توان گفت ملت ایران در دنیا مشابه ندارد.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به تشییع پیكر شهید سلیمانی اظهار داشت: در ارتحال امام(ره)، مراسم خاكسپاری پیكر فقط در شهر تهران بود و جمعیت سایر استان های كشور به تهران آمدند. اما سردار سلیمانی در استان های مختلف تشییع شد و معتقدیم بیشتر از ۲۵ میلیون نفر در مراسم خاكسپاری وی شركت كردند.
وی با تاكید بر اینكه این حضور مردم یك پیروزی بزرگ و عظمت فرهنگی بود اظهار نمود: دشمن نمی تواند این قدرت فرهنگی و روحیه مقاومت را نادیده و دست كم بگیرد و باید این روحیه مقاومت را تكثیر و در مقابله با كار دشمن، این روحیه را تقویت نماییم.
سلیمانی با اشاره به مشكلات اقتصادی كشور بیان نمود: عمده تورمی كه در كشور ما وجود دارد و كاهش ارزش پول ملی، متاثر از همین عملیات روانی دشمن است.
وی خاطرنشان كرد: كشور ما بالاترین میزان ذخیره ارزی در میان كشورهای منطقه را دارد و حتی كشورهای خلیج فارس این میزان ذخیره ارزی و اقتصاد مستحكم را ندارند و ظرفیت های درونی اقتصاد ما بسیار زیاد است.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین اظهار نمود: تولید محصولات در فضای مجازی و این رویداد تولید محتوای دیجیتال رزمایشی برای ساماندهی جوانان در فضای سایبری است و اینكه بتوانیم به شكوفایی استعدادها كمك نماییم و به عرصه های موردنیاز مرتبط شوند كه این مسیر را ادامه خواهیم داد.
به گزارش خبرگزاری نام به نقل از ایسنا، "مرتضی كارآموزیان" رئیس بسیج رسانه استان كرمان هم در این مراسم اظهار داشت: ۱۵۰۰ نفر نخبه و متخصص فضای مجازی با ۱۰۰ تیم به صورت همزمان در رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال آغاز به تولید محتوا كرده اند و تا ساعت ۹ روز جمعه به رقابت می پردازند.
وی با اشاره بهرقابت در سه بخش اپلیكیشن، پویانمایی و بازی های كامپیوتری خاطرنشان كرد: نیاز داریم همه تولیدكنندگان و فعالان فضای مجازی كمك كنند كه شاخصهای دیجیتال كشور ما توسعه پیدا كند.
كارآموزیان بیان نمود: با عنایت به منویات مقام معظم رهبری كه از سال ۷۲ در این حوزه و شبكه ملی اطلاعات صحبت كرده اند، نیاز است كار شود.
رئیس بسیج رسانه استان كرمان اظهار نمود: فعالان فضای مجازی در لایه های خدمات و محتوا می توانند كمك كنند و باید نقشه راه آینده را با عنایت به گفتمان مقام معظم رهبری داشته باشیم.1398/11/03
20:22:48
5.0 / 5
4569
تگهای خبر: حكم , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام