رییس بانك مركزی:

در راه سردار سلیمانی اقتصاد مقاومتی را تقویت می نماییم

در راه سردار سلیمانی اقتصاد مقاومتی را تقویت می نماییم

خبرگزاری نام: رئیس كل بانك مركزی اظهار داشت: كاری كه ما اقتصادی ها می توانیم انجام دهیم فارغ از آنچه مسؤلان سیاسی تصمیم می گیرند، مقابله با فشار اقتصادی آمریكاست و اینكه بتوانیم اقتصاد مقاومتی را تقویت نماییم و آثار منفی تحریم را بر اقشار مختلف و اقتصاد كاهش دهیم.


به گزارش خبرگزاری نام به نقل از خبر آنلاین، عبدالناصر همتی ضمن تسلیت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، اظهار نمود: همانگونه كه حضور ایشان برای كشور نعمت بود، شهادت شان هم برای كشور نعمت شده است؛ از این لحاظ كه حماسه ملی را در سراسر كشور باعث شدند. پیكر این شهید بزرگوار در شهرهای مختلف كشور تشییع شد و حتی شهرهایی هم كه تشییع نشد، ملت بزرگ ایران به پا خاستند. وی ادامه داد: ایشان تمام عمرشان را برای جمهوری اسلامی و مقاومت اسلامی صرف كردند و بزرگترین فشار حالا از جانب آمریكا ضد جهموری اسلامی برای شكستن مقاوت است و فشار حداكثری به كشورمان وارد می شود. همتی اظهار داشت: اینكه پس از شهادت ایشان چه واكنشی نشان داده شود و چه تصمیم اتخاذ شود، مربوط به مسؤلان سیاسی كشور و نظام است. اما بالاخره تمام حركت هایی كه آمریكا انجام می دهد این است كه در فشار حداكثری كه به كشور وارد می نماید مقاومت اقتصادی شكسته شود و هدف شان نابودی و فروپاشی اقتصاد ایران بود كه ظرف یك سال و نیم گذشته مردم مقاومت كردند. دولت و نظام هم تدبیر داشتند و توانستیم كشور را از عواقب فشار آمریكا دور نماییم.
رئیس كل بانك مركزی افزود: شهادت سردار سلیمانی هم برای این است كه مقاومت را بشكنند و كاری كه ما اقتصادی ها می توانیم انجام دهیم فارغ از آنچه مسؤلان سیاسی تصمیم می گیرند، مقابله با فشار اقتصادی آمریكاست و اینكه بتوانیم اقتصاد مقاومتی را تقویت نماییم و بتوانیم در واقع آثار منفی تحریم را بر اقشار مختلف و اقتصاد كاهش دهیم و تمام توان مان را خواهیم گذاشت كه در راه سردار سپهبد سلیمانی كه همان مقاومت است، قدم برداریم و استقلال اقتصادی كشور را تقویت نماییم و فشار اقتصادی دشمن را خنثی خواهیم كرد كه در این صورت روح ایشان هم شاد خواهد شد. ۲۲۳۲۲۹

1398/10/16
22:58:05
5.0 / 5
4384
تگهای خبر: دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام