مكاتبه كمیسیون اصل ۹۰ با وزرای مربوطه برای اعلام آمار كشته شدگان حوادث آبان ماه

مكاتبه كمیسیون اصل ۹۰ با وزرای مربوطه برای اعلام آمار كشته شدگان حوادث آبان ماه

خبرگزاری نام: سخنگوی كمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با اشاره به مكاتبه این كمیسیون با وزارتخانه های مربوطه برای اعلام آمار كشته شدگان حوادث آبان ماه، از تشكیل كمیته ای در این كمیسیون جهت بررسی این حوادث اطلاع داد.


بهرام پارسایی در گفتگو با ایسنا با اشاره به جلسه هیات رئیسه كمیسیون اصل ۹۰ اظهار داشت: در این نشست در مورد تشكیل پرونده مربوط به حوادث پس از گرانی بنزین بحث هایی صورت گرفت. همینطور با سران سه قوه مكاتباتی شده و سوالاتی درباره روش اجرای مصوبه مدیریت سوخت و عدله كارشناسی آن صورت گرفته است. همینطور در مكاتباتی با وزارتخانه های اطلاعات، كشور و بهداشت توضیحات و آماری از كشته شدگان، بازداشت شدگان، تعداد مصدومین، میزان خسارات وارده و هزینه های تحمیل شده در اثر قطعی اینترنت هم خواسته شده است.
پارسایی خاطرنشان كرد: در این نشست همینطور تصویب گردید كمیته ای در كمیسیون اصل ۹۰ جهت بررسی حوادث آبان ماه تشكیل گردد كه این كمیته شامل سه یا چهار عضو هیات رئیسه كمیسیون اصل ۹۰، سه نفر به پیشنهاد سه فراكسیون سیاسی مجلس و همینطور یك نماینده از كمیسیون های مرتبط می باشد كه این كمیته پس از معرفی نمایندگان تشكیل خواهد شد.
سخنگوی كمیسیون اصل ۹۰ افزود: كمیته بررسی حوادث آبان ماه بازدیدهای میدانی از چند استان و شهر محل درگیری ها خواهد داشت، با بازداشتی ها و خانواده صدمه دیدگان و جانباختگان ملاقات خواهد نمود و در نهایت تلاش می كند با دقت و در زمان كوتاه گزارش خویش را تهیه نماید تا پاسخی به ابهامات افكار عمومی در اینباره عرضه كند.1398/10/02
20:18:39
5.0 / 5
4826
تگهای خبر: بازداشت , پرونده , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام