اعلام حمایت شورای وحدت از کاندیداتوری پورمحمدی

اعلام حمایت شورای وحدت از کاندیداتوری پورمحمدی

خبرگزاری نام: شورای وحدت اصولگرایان از کاندیداتوری مصطفی پورمحمدی در انتخابات ریاست جمهوری حمایت کرد.به گزارش خبرگزاری نام به نقل از مهر، روز گذشته چهارمین گردهمایی کشوری با حضور یکصد نفر از رؤسای استانی شورای وحدت، دبیران کل احزاب و رؤسای کمیته های اقشار در تهران برگزار و دو موضوع تقویت و توسعه تشکیلات شورای وحدت و گزینش نامزد مورد حمایت شورای وحدت در انتخابات ریاست جمهوری ۸ تیر موردبررسی و تبادل نظر قرار گرفت.
بر اساس این گزارش، در ارتباط با موضوع تقویت و ارتقا کارهای شورای وحدت، ضمن اشاره به بلوغ سیاسی تشکیلات و اهمیت افزایش توانمندی در معرفی نامزدها در انتخابات شوراها، مجلس و… تاکید گردید. این نامزدها می بایست از اعضا و چهره های در رابطه با تشکیلات باشند.
علاوه بر این، حاضران در این جلسه توافق کردند که شورای وحدت باید از واحد آموزشی و پژوهشی توانمند با هدف تولید و ارائه جزوات تحلیلی برخوردار باشد و بنا بر این ضروریست شورای وحدت برنامه سالانه استانی و ملی خودرا تدوین کند.
در دومین بخش از چهارمین نشست شورای وحدت، اعضا، به ارزیابی نحوه گزینش و تأیید صلاحیت نامزدهای ریاست جمهوری، آرایش تأیید شدگان و تناقضات در این موارد پرداخته و نقدهایی جدی را مطرح نمودند.
در ادامه بحث پنج نفر از نامزدهای ریاست جمهوری مورد بررسی قرار گرفته و نقاط قوت و ضعف آنها بیان شد و در بخش پایانی این بحث بعد از استماع نقطه نظرات حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی، سوابق و خدمات ایشان در بیش از چهار دهه گذشته مورد کنکاش قرار گرفت. در نهایت و در قالب رأی گیری شرکت کنندگان در نشست با تفاق آرا تصویب کردند، شورای وحدت با قاطعیت و به اتفاق آرا از نامزدی حجت الاسلام مصطفی پور محمدی حمایت کرده و همه ظرفیتهای سیاسی و تبلیغاتی خودرا برای انتخاب ایشان به کار خواهد گرفت.
علاوه بر این مصوب شد شورای وحدت باتوجه به شکننده بودن آرایش نامزدهای ارزشی و ولایی بر ضرورت رایزنی با آنها در صورت بحرانی شدن شرایط و اتخاذ بهترین تصمیم تاکید می کند.
همچنین در این نشست که با ریاست منوچهر متکی و شهاب الدین صدر پیگیری شد، حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی نیز برای دقایقی حضور یافته و به بیان نقطه نظراتش برای حاضرین پرداخت.
وی ضمن تاکید بر این مساله که تنها با هدف انجام وظیفه در قبال میهن اسلامی و مردم شریف کشور پا به عرصه رقابت ها گذاشته است، اظهار داشت: تا انتهای این مسیر بر عهد و قراری که با آفریدگار و مردم کشورم بسته ام پایبند بوده و در دولت قرار، موضوع رسیدگی به معیشت مردم و بهبود وضعیت اقتصادی در اولویت اصلی خواهد بود.
در ادامه متکی ضمن اشاره به همراهی و همکاری جامعه روحانیت مبارز و شورای وحدت از شروع تأسیس این شورا، بر لزوم سازماندهی هر چه مناسب تر امکانات و ظرفیتهای شورای وحدت برای پشتیبانی از حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی تاکید کرده و خواهان حل مشکلات مردم در سایه توفیقات الهی و رهنمودهای مقام معظم رهبری شد.
گفتنی است؛ شهاب الدین صدر نیز به عنوان رییس ستادهای مردمی شورای وحدت در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری منصوب گردید.


منبع:

1403/03/22
15:42:26
0.0 / 5
75
تگهای خبر: آموزش , برنامه , خدمات , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام