ساماندهی معتادان متجاهر، کارتن خواب ها و متکدیان در قطب گردشگری پایتخت

ساماندهی معتادان متجاهر، کارتن خواب ها و متکدیان در قطب گردشگری پایتخت

به گزارش خبرگزاری نام، شهردار منطقه ۱۲ تهران از ساماندهی معتادان متجاهر، کارتن خواب ها و متکدیان در این منطقه اطلاع داد.


به گزارش خبرگزاری نام به نقل از ایسنا، وحیدرضا انارکی محمدی در اینباره اظهار داشت: با عنایت به موقعیت ویژه منطقه بعنوان قطب گردشگری پایتخت، بررسی این محدوده از اهمیت ویژه ای نه تنها برای شهرداری منطقه بلکه برای مدیریت شهری برخوردار می باشد. در یک ماه اخیر برای بهبود کیفیت زندگی در منطقه ۱۲ تمامی مدیران اجرایی و ستادی شهرداری منطقه پای کار بودند تا در روزهای عید و استقبال گردشگران از این محدوده با مشکلات و مسائل روبه رو نباشیم.
وی افزود: یکی از مهم ترین برنامه های مدیران اجتماعی نواحی منطقه شناسایی معتادان متجاهر، متکدیان، بی خانمانها و کارتن خواب ها در سطح منطقه و ساماندهی این افراد در مراکز یاور شهر و گرمخانه ها بود.
طبق گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهر، وی با تکیه بر این که خوشبختانه کودکان کار به صورت سازمان دهی شده در این محدوده نسبت به سایر مناطق شهری وجود ندارد، خاطرنشان کرد: در نظر داریم تا برای افرادی که در مراکز صدمه های منطقه ساماندهی شده اند، با برگزاری برنامه های اجتماعی شاد و مفرح تعطیلات خوبی را برای این افراد رقم بزنیم.1403/01/02
15:33:14
0.0 / 5
350
تگهای خبر: برنامه , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام