سرلشكر باقری:

اشتیاق مردم برای حضور در پای صندوق های رأی رو به رشد است

اشتیاق مردم برای حضور در پای صندوق های رأی رو به رشد است

به گزارش خبرگزاری نام، رئیس ستادکل نیروهای مسلح اظهار داشت: میزان اشتیاق مردم برای حضور در پای صندوق های رأی، روند رو به رشدی دارد.به گزارش خبرگزاری نام به نقل از مهر، سردار سرلشکر پاسدار «محمد باقری» رئیس ستادکل نیروهای مسلح با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری گفت: اتفاق بسیار بزرگی در آخر این هفته، در کشور عزیزمان برقرار است؛ انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری که هر دو نهاد نقشی مهم در تعیین سرنوشت کشور و پیشبرد اهداف نظام و انقلاب اسلامی دارند.
سرلشکر باقری اضافه کرد: ما چه به لحاظ فردی و چه به لحاظ سازمانی مسئولیت های بسیار سنگینی در هر دو انتخابات داریم. باید در راستای افرایش بصیرت خود و اطرافیان مان تلاش نماییم تا با شور و اشتیاق پای صندوق های رأی حاضر شده و انتخابی آگاهانه انجام دهیم.
رییس ستادکل نیروهای مسلح افزود: از طرف دیگر به لحاظ سازمانی، نیروهای مسلح با ارتقاء بصیرت بسیجیان عزیز و برقراری امنیت انتخابات، نقشی اساسی در افزایش بینش جامعه و شور و حضور مردم جهت شرکت در انتخابات دارند.
سرلشکر باقری افزود: نظرسنجی های چهار روز اخیر نشان میدهد که میزان اشتیاق مردم برای حضور در پای صندوق های رأی، روند رو به رشدی دارد و آن چه که در این هفته و در چهار روز باقیمانده تا انتخابات، به انجام می رسد بطور قطع تاثیر اساسی در ارتقاء حضور پرشور مردم دارد. ان شاءالله مردم عزیزمان با بصیرت کامل، بهترین ها را برای کرسی های دو مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، انتخاب کنند.


منبع:

1402/12/08
12:26:26
0.0 / 5
367
تگهای خبر: امنیت , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام