در دیدار اعضای شورای ائتلاف تهران؛

آیت الله اعرافی: هر گونه اقدام برای افزایش مشارکت، عبادت است

آیت الله اعرافی: هر گونه اقدام برای افزایش مشارکت، عبادت است

به گزارش خبرگزاری نام، رئیس حوزه های علمیه سراسر کشور در دیدار اعضای ستاد انتخابات شورای ائتلاف تهران اظهار داشت: هر اقدامی برای افزایش مشارکت صورت بگیرد یک عبادت است.به گزارش خبرگزاری نام به نقل از مهر، اعضای ستاد انتخابات شورای ائتلاف تهران با آیت الله اعرافی رئیس حوزه های علمیه سراسر کشور و نماینده مجلس خبرگان رهبری و عضو شورای نگهبان دیدار کردند.
در ابتدای این جلسه سید امید میرغضنفری رئیس ستاد انتخابات شورای ائتلاف تهران گزارشی از فعالیتهای شورای ائتلاف در مناطق ۲۲ گانه تهران عرضه و برنامه های ستاد انتخابات شورای ائتلاف را برای پر شور کردن انتخابات پیش رو بیان نمود.
در ادامه جلسه آیت الله اعرافی با تشکر از فعالیتهایی که منجر به پر شور شدن انتخابات می شود اشاره کرد: یکی از وظایف مهم نیروهای انقلابی در انتخابات پیش رو کمک به افزایش مشارکت در انتخابات و ایجاد امید آفرینی در جامعه برای انتخابات یازدهم اسفندماه است.
وی در ادامه اظهار داشت: در ماه های آتی ابتدا راهپیمایی ۲۲ بهمن و بعد هم دو انتخابات بسیار استراتژیک را در پیش داریم و باید بتوانیم در همه این بزنگاه ها نقش راهبردی ایفا نماییم.
عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به نهضتی که امام خمینی (ره) از سال ها پیش از انقلاب شروع کرده اشاره کرد: سال ۱۴۰۲ شصتمین سال آغاز نهضت امام خمینی است و ضروری است مجدداً به هزاران پیشرفتی که بعد از انقلاب اسلامی داشته ایم دقت کنیم اما در عین حال یکی از وظایفی که بعضاً در آن کوتاهی هایی صورت گرفته اینست که به نسل جدید نتوانسته ایم شیرینی و اصالت گفتمان انقلاب اسلامی را بچشانیم.
وی در ادامه اظهار داشت: یکی از وظایف تشکل های سیاسی پیاده کردن و عرضه دادن این مسائل و گفتمان ها و حرکت ها بین جوانان و دانشجویان است و باید این کار به صورت خیلی قوی صورت بپذیرد.
آیت الله اعرافی در ادامه اظهار داشت: همه این پیشرفت ها و راهبرد مقاومتی که امروز در کل منطقه و جهان پدیدار گشته و خویش را وامدار انقلاب اسلامی می داند وظایف ما را در ایران سنگین کرده و نسل امروز از ما سوال هایی دارد که بسیاری از آنها درست است.
وی اضافه کرد: ما هم اکنون باید ابتدا مشارکت را بالا برده و بعد کارآمدی را افزایش بدهیم، مجلس هر چه قوی تر و با رای بیشتر باشد تاثیر گذارتر است و البته خبرگان هم مهم می باشد و جایگاه خاص خودش را دارد.
آیت الله اعرافی در انتها ضمن تشکر از تلاشهای شورای ائتلاف و اعضای آن برای پر شور شدن انتخابات اظهار داشت: انشاالله مشارکت باید به بالای ۵۰ درصد برسد و هر اقدامی برای افزایش مشارکت صورت بگیرد یک عبادت است.


منبع:

1402/10/17
09:41:49
0.0 / 5
309
تگهای خبر: برنامه , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام