در جلسه امروز صورت گرفت؛

تاکید اعضای مجلس خبرگان رهبری بر ساماندهی فضای مجازی

تاکید اعضای مجلس خبرگان رهبری بر ساماندهی فضای مجازی

به گزارش خبرگزاری نام، در جلسه امروز مجلس خبرگان رهبری، اعضا بار دیگر بر ساماندهی و توجه به حکمرانی فضای مجازی و توجه به تأمین محتوای فاخر همزمان با توسعه فنی زیرساخت ها تاکید نمودند.به گزارش خبرگزاری نام به نقل از مهر، جلسه کمیسیون سیاسی، اجتماعی و فرهنگی مجلس خبرگان رهبری بامداد امروز (۱۶ آذر ماه) اجرا شد.
در این جلسه موضوع «فضای مجازی و مسائل پیرامون آن» با حضور سید محمدامین آقامیری، دبیر شورای عالی فضای مجازی مورد بررسی و گفت و گو قرار گرفت.
کمیسیون سیاسی، اجتماعی و فرهنگی مجلس خبرگان رهبری در دوره پنجم این مجلس، باتوجه به اهمیت موضوع فضای مجازی چندین جلسه را به این مسأله اختصاص داده و با طرح دیدگاه ها و انتقال دغدغه های اعضای مجلس خبرگان، مطالبات خودرا از مسؤولان این حوزه مطرح کرده است.
در این جلسه، اعضا بار دیگر بر ساماندهی و توجه به الزامات حکمرانی فضای مجازی، توجه به تامین محتوای فاخر همزمان با توسعه فنی زیرساخت ها، برقراری تعامل هر چه بیشتر در حوزه بین الملل و استفاده از تجارب سایر کشورها در موضوع فضای مجازی، اقناع افکار عمومی درباب طرح های در رابطه با این حوزه و حمایت زیرساختی و توسعه پیامرسان های بومی برای ارائه خدمت در حوزه داخلی و بین المللی تاکید کردند.
در ادامه نیز دبیر شورای عالی فضای مجازی با تقدیر از اهتمام نمایندگان مجلس خبرگان نسبت به موضوع فضای مجازی، ضمن تشریح برنامه ها و اقدامات این شورا و مرکز ملی فضای مجازی به سوالات اعضای کمیسیون پاسخ داد.منبع:

1402/09/16
21:39:17
0.0 / 5
293
تگهای خبر: برنامه , حكم , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام