معاون اول قوه قضائیه

قوه قضائیه با بی حجابی برخورد و از پلیس قانونمند حمایت می کند

قوه قضائیه با بی حجابی برخورد و از پلیس قانونمند حمایت می کند

به گزارش خبرگزاری نام، معاون اول قوه قضائیه اظهار داشت: یکی از برنامه های اساسی قوه قضائیه مبارزه جدی با فساد در همه زمینه هاست.


به گزارش خبرگزاری نام به نقل از ایسنا، حجت الاسلام محمد مصدق بامدادان پنجشنبه در حاشیه حضور در جمع عزاداران زینبیه اعظم زنجان درباب رویکرد قوه قضائیه در امر فساد، اضافه کرد: این قوه بصورت جدی مبارزه با فساد را در برنامه کاری خود دارد و برنامه های قوه قضائی، مبتنی بر طبق بالادستی و اتاق فکر است.
وی اظهار داشت: معتقدیم همه نهادها و دستگاهها از قبیل پلیس، قوه قضائیه، مجریه و مقننه باید برمبنای قوانین و مقررات عمل کنند تا امنیت و آرامش جامعه همچنان برقرار باشد و حفظ شود.
وی درباب هتک حرمت قرآن نیز اظهار داشت: این موضوع، نقطه عطفی در ارتباط همه کشورهای اسلامی است که برای مقابله جدی با این توطئه متحد خواهند شد.
این مسوول قضایی درباب کشف حجاب نیز اشاره کرد: امروز کشورمان در وضعیت حساسی قرار دارد و همه ما باید توجه داشته باشیم که یکی از ابزارهای مهم دشمن برای ضربه زدن به نظام، موضوع بی حجابی است. نباید در زمین دشمن بازی نماییم. دشمن این جمعیت یوم العباس زنجان راببینید در این جمعیت، بی حجابی وجود داشت؟؟
وی با اشاره به اینکه «البته تعداد اندکی فریب خورده و پول گرفته اند تا ارزش های اسلامی را زیر سوال ببرند» اشاره کرد: قوه قضائیه با جدیت با این افراد برخورد و از پلیس قانونمند نیز حمایت می کند.
منبع:

1402/05/05
17:10:41
0.0 / 5
216
تگهای خبر: بازی , برنامه , قانون
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام