در دیدار فعالان جبهه مردمی انقلاب مطرح شد؛

دستور ویژه رئیسی در رابطه با جذب مدیران جدید

دستور ویژه رئیسی در رابطه با جذب مدیران جدید

به گزارش خبرگزاری نام، رئیس جمهور اظهار داشت: فعالان فرهنگی باید اهتمام بیشتری به نقش آفرینی در جهاد تبیین داشته باشند.به گزارش خبرگزاری نام به نقل از مهر، آیت الله سید ابراهیم رئیسی بامداد جمعه در دیدار با تعدادی از فعالان جبهه مردمی انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی توجه به فعالیتهای قرآنی بعنوان یکی از اولویت های اصلی فرهنگی استان آذربایجان شرقی را مورد تاکید قرار داد.
آیت الله رئیسی به حاشیه راندن مدیران بی انگیزه و خسته را سیاست قطعی دولت مردمی عنوان و معاون اجرایی رئیس جمهور را مکلف کرد، مبحث جذب نیروهای صاحب صلاحیت علمی و مدیریتی فاقد سوابق اجرایی را با رئیس سازمان اداری استخدامی بررسی و نتیجه آنرا اطلاع رسانی کند.
رئیس جمهور همینطور در ادامه با تکیه بر اهمیت نقش فعالان فرهنگی استان در روشنگری و تبیین ابعاد جنگ شناختی دشمن برای مردم اظهار داشت: فعالان فرهنگی باید اهتمام بیشتری به نقش آفرینی در جهاد تبیین داشته باشند.
لزوم پشتیبانی از فعالیتهای فرهنگی هنری دانش آموزان، جلوگیری از بروز حاشیه نشینی، تاکید بر فعال سازی اقتصاد روستا و لزوم ایجاد مهدکودک در همه ادارات به منظور رفع دغدغه و نگرانی مادران شاغل، از دیگر محورهای سخنان آیت الله رئیسی در این جلسه بود.


منبع:

1402/03/19
14:06:37
0.0 / 5
334
تگهای خبر: دولت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام