روح الامینی در موافقت با وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش:

صحرایی اهل زد و بند نیست

صحرایی اهل زد و بند نیست

به گزارش خبرگزاری نام، نماینده مردم تهران در مجلس اظهار داشت: صحرایی در دوران مسئولیتش با جریان های مختلف همواره در راه انقلاب و امام ایستادگی کرده و از اصول کوتاه نیامده است و اهل زد و بند نبوده و نیست.به گزارش خبرگزاری نام به نقل از مهر، عبدالحسین روح الامینی در جلسه علنی امروز (سه شنبه ۹ خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در موافقت با وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش، اظهار داشت: معدل وی نسبت به معدل وزرای معرفی شده قبل از وی بالاتر است.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی بیان نمود: وزیر آموزش و پرورش باید شجاع، با استعداد و توانمند باشد تا بتواند حقوق دانش آموزان و معلمان را در نظر گیرد که صحرایی نمره بالایی نسبت به سایر وزرای کابینه در این مورد دارد. وی از روستا و مدرسه عشایری کار خویش را آغاز کرده و قومیت، زبان و گرایش برایش تفاوتی ندارد.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بیانیه شب گذشته انجمن اسلامی معلمان که یک تشکل اصلاح طلب است و نسبت های ناروایی به وی دادند، برای ما مشخص کرد که یک تشکلی که فاصله با امام (ره) و انقلاب دارد، چگونه در مورد وی اظهارنظر منفی می کند. صحرایی در دوران مسئولیتش با جریان های مختلف همواره در راه انقلاب و امام ایستادگی کرده و از اصول کوتاه نیامده است و اهل زد و بند نبوده و نیست.
روح الامینی تصریح کرد: توجه به سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در برنامه های وی یک نکته مثبت است. وی در دوره سرپرستی آموزش و پرورش نشان داد پیگیری خوبی نسبت به حقوق معلمان دارد و با کسی به دنبال احقاق حقوق معلمان تعارف ندارند و در این حوزه مماشات نمی نماید.
وی عنوان کرد: انتظار داریم صحرایی در صورت کسب رای اعتماد شایسته سالاری و تغییرات در تیم مدیریت را مورد توجه قرار دهد، چون که وزیر آموزش و پرورش قبلی را تیم ضعیف مدیریتی گرفتار مشکل کردند. تقویت اقتصاد آموزش و پرورش و برچیده شدن مافیای کنکور و اصلاح شرایط صندوق ذخیره فرهنگیان از مطالبات مهم ما از صحرایی است.


1402/03/09
10:52:08
0.0 / 5
399
تگهای خبر: آموزش , برنامه , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام