قدردانی قالیباف از اعضای هیات رئیسه دوره قبل

قدردانی قالیباف از اعضای هیات رئیسه دوره قبل

خبرگزاری نام: رییس مجلس شورای اسلامی بعد از انتخاب اعضای جدید هیات رئیسه در اجلاسیه چهارم از زحمات اعضای قبلی هیات رئیسه خصوصاً علی نیکزاد به عنوان نایب رییس قبلی تقدیر کرد.


به گزارش خبرگزاری نام به نقل از ایسنا، محمدباقر قالیباف در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و قبل از اعلام آرای منتخبان هیات رئیسه مجلس برای سال چهارم بیان کرد: به اطلاع مردم می رسانم امروز رقابت های نزدیکی در نواب رئیسی و دبیری هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی شکل گرفت و شمارش آرا در چندین نوبت انجام شد. علت اینکه مقداری با تاخیر نتیجه در این بخش اعلام شد، همین بود.
در نهایت رییس مجلس اسامی نواب رئیس، دبیران و ناظران هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی برای سال چهارم را قرائت کرد.
ایشان سپس بیان کرد: از همه همکاران خودم تقدیر و تشکر می کنم، ان شاءالله در اجلاسیه چهارم هیات رئیسه بتواند با تلاش بیشتری در راه خدمت رسانی به مردم و نمایندگان گام بردارند لازم به ذکر است که نایب رییس دوم -از آنجا که میزان آرا برابر شد- بر طبق قرعه کشی برگزیده شد.
رییس مجلس شورای اسلامی در ادامه بیان کرد: کارت های دیدار با مقام معظم رهبری برای فردا آماده شده است. از اعضای هیات رئیسه جدید دعوت می کنم در جایگاه حضور پیدا کرده تا سوگند یاد نماییم.
در ادامه بعد از آنکه اعضای هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی سوگند یاد کردند، رییس مجلس بیان کرد: از همه عزیزانی که در دوره گذشته عضو هیات رئیسه بودند تشکر می کنم بخصوص آقای نیکزاد که به عنوان نایب رییس اول زحمات زیادی کشیدند. آقای حاجی دلیگانی که انصافا زحمت زیادی را از بامداد های زود که جلسه علنی داشتیم به عهده داشتند، آقای دشتی اردکانی به عنوان ناظر هیات رئیسه که در عرصه مالی انضباط خوبی را رقم زدند. از آقای امیرآبادی که از دوستان باسابقه ما بودند تشکر می کنم. ان شاءالله در دور جدید بتوانیم خدمات خوبی را به مردم ارائه نماییم.
منبع:

1402/03/02
14:03:20
0.0 / 5
364
تگهای خبر: خدمات , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام