عضو كمیسیون اجتماعی مجلس:

برخی در دولت به ایجاد هیجان علاقه دارند

برخی در دولت به ایجاد هیجان علاقه دارند

به گزارش خبرگزاری نام، نماینده مردم اهواز در مجلس اظهار داشت: برخی افراد در دولت به ایجاد جو هیجانی علاقه دارند ولی این روش خوبی نیست که رسماً اعلام نماییم ۱۵ مدیر تغییر می کنند ولی اسامی آنها بیان نشود.سید کریم حسینی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار نمود: در ارتباط با سفر رئیس جمهور و هیئت همراه به خوزستان، مطالب مختلفی در جلسات شورای اداری و برنامه های دیدار مردمی که رئیس جمهور داشت، عنوان شد؛ همینطور در برنامه ای که وزرا در شهرستان های مختلف استان در مورد برخی طرح های عمرانی و زیرساختی داشتند، اساسا این مورد برمی گردد به جمع بندی که باید صورت بگیرد.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس اضافه کرد: جمع بندی و مصوبات سفر دولت به خوزستان به صورت شفاف و مشخص باید در اختیار نمایندگان استان قرار گیرد؛ به صورت دقیق هنوز برای نمایندگان مشخص نشده ولی از استاندار و معاون اجرایی رئیس جمهور مصوبات سفر خواسته شده است.
نماینده مردم اهواز در مجلس در شورای اداری رئیس مجمع نمایندگان از رئیس جمهور درخواست شده که جلسه مشترکی با حضور مجمع نمایندگان، استاندار خوزستان و معاون اجرایی رئیس جمهور برگزار گردد تا مصوبات سفر را دریافت نماییم.
وی اظهار داشت: در مورد مطلب اعلامی تغییر مدیران هم تغییر یک امر ضروریست ولی این که بخواهیم در یک تریبون عمومی اعلام گردد، شاید درس هایی برای مدیران داشته باشد ولی این که اسامی را اعلام نکنند نوعی ایجاد یأس، ناامیدی و کُندی کار و اجرای وظایف را برای مدیران به دنبال دارد.
حسینی افزود: این ۱۵ نفر یا بازنشسته شده بودند و یا این که مأموریت شغلی آنها برای تصدی مدیرکلی به اتمام رسیده ولی برکناری برچسب خوبی برای مدیران نیست؛ برخی افراد در دولت به ایجاد هیجان و جو هیجانی علاقه دارند ولی این روش خوبی نیست که در یک برنامه رسمی اعلام نماییم ۱۵ مدیر تغییر می کنند ولی اسامی آنها بیان نشود، برای مردم ایجاد سوال می شود و آنها حق دارند که بدانند این مدیران چه کسانی هستند بنابراین عقیده دارم باید اسامی به مردم اعلام شود؛ همینطور مدیران باید وضعیت خویش را بدانند.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس خبر داد: هیچ گونه فهرستی از نام مدیرانی که مقرر است تغییر شوند به نمایندگان مجلس خوزستان عرضه نشده و با آنها مشورت هم نشده است.
به گزارش خبرگزاری نام به نقل از مهر، محسن منصوری معاون اجرایی رئیس جمهور روز جمعه هشتم اردیبهشت ماه سال جاری در مسافرت استانی رئیس جمهور به استان خوزستان اظهار داشته بود: ارزیابی عملکرد مدیران استان خوزستان در دیدارهای مردمی انجام شد و با مشورتی که با استاندار صورت گرفت، در مرحله اول ۱۵ مدیر استان جای خویش را به دیگر مدیران می دهند و تا کنون سه مدیر تغییر کرده و مابقی هم در ایام آینده تغییر می کنند.


منبع:

1402/02/14
15:08:49
0.0 / 5
439
تگهای خبر: برنامه , دولت , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام